Çamaşır Makinalarının Şemalarını Nasıl Bulurum?

jevix

Üye
selam arkadaşlar beko veya arçelik farketmez bunların istediğimiz herhangi birinin devre şemasını bulabilceğimiz bi site varmı cihaz ve model seçimini daha sonra yapcam daha doğrusu önce böyle bir site varsa modellere bakıp cihazın şemasını arıycamda

elremont.ru diye bi site vardı ruscaydı galiba google çeviri ile tr ye cevirip bulursun ama tam şemalar varmı bilmiyom

cm ve bulaşık şemalarından istedigin varsa yardımcı olurum. hepsini birden dersen çok vaktimi çalaçağı için siteye bile koyamadım .ileride belki

cm ve bulaşık şemalarından istedigin varsa yardımcı olurum. hepsini birden dersen çok vaktimi çalaçağı için siteye bile koyamadım .ileride belki
ali ustam inşallah ilerde hepsini yayınlarsın ama bana şimdilik arçelik 3340 çamaşır makinası vede bulaşık makinası arçelik leydi 3460 eklersen çok sevinirim ama inşallah ilerde hepsini paylaşırsın şimdiden teşekkürler

Markaya göre devre şemaları bulmak çok zor ama bu linkte detaylı olarak tüm elektrikli ev aletlerinin şemalarını bulabilrsiniz.Ayrıca işinize yarayacağını düşünüyorum.

Saygılarımla

Ekli dosyalar

• iklimlendirme_kumanda.doc.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 29
çamaşır makinası ile ilgili şemaların tamamını temin edebilirim mail atın mailinize yollarım
EGEMAK_BEYİNCİ SERKAN

Serkan ,paylaşacaksan siteye bu satırlara koyarak paylaş .
İki kişinin bildigi sır degildir !

Son düzenleme:
konu günceldir aradığım model arçelik leydi 3460 bm şeması ve arçelik 2200 çm şeması

ayrıca ali ustama katılıyorum burda paylaşırsan seviniriz

3460 bulaşık makinası şeması malesef yok...çamaşır makinaları mevcut sadece...ancak bulaşık makinasının sadece beyin bağlantısı lazımsa kendi yazdığım bir şema var elimde bu işini görürse paylaşırım....ayrıca ali ustacım mailde atarım burdada sunarım sen iste yeter ustam benim :):):)

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri