Kontrol Kalemi

Tv Yedek Parça Dev Tedarik Merkezi

Tv Yedek Parça Dev Tedarik Merkezi

  Ülkemizde elektronik ürünler satın alınırken “elektronik şans işidir” deyimiyle muhakkak karşılaşmışınızdır. Bu tabi ki toplumun alışveriş deneyimleriyle ilgili bir tutumdur. Satın alınan bir elektronik cihazla ilgili sıfır da olsa ikinci el de olsa çeşitli sorunlar yaşanmıştır ya da aksine çok uygun maliyetle sahip olunan cihazı uzun yıllar sorunsuz kullanılmıştır. Her iki durumda da akıllara gelen dünyada bize has bir deyimdir.

  Deneyimler bu şekilde olunca son yıllarda elektronik üerticileri/ithalatçıları da satış stratejilerini teknik destek sistemleri üzerine kurgulamaya başladı. Örneğin 3+2 yıl ücretsiz destek, 7 yıl yerinde servis garantisi vb… Televizyonlarda da 2+2 yıl ücretli teknik servis paketleri sunuluyor. Son yıllarda tv servislerine ve tv yedek parça tedariğine verilen önemin ne kadar arttığını da bu şekilde görebiliyoruz.

  Tv Led Bar Çeşitlerinde Türkiye’de Lider

  Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok talep gören televizyon yedek parça sektörün baş kahramanlarından en çok aranan tv yedek parça ekipmanları led tv panel ledleri dir. Neden çok aranıyor sorusunun cevabı oldukça açık; tv kullanımına bağlı olarak servis süresinin bitmesine yakın tv panel diğer adıyla tv ekranlarının içinde bulunan tv arka ışık/tv backlight ta denilen ledler sönmeye başlar ya da parlaklığında farklılıklar gözlenir. Genelde tv ye bakıldığında bölgesel kararmalar görüldüğünde çözümü tv led bar değişimi olmaktadır. Bu da led tv panel ledlerinin dünya çapında aranan bir kategori haline gelmesini sağlamıştır.

  Bu konuda arge çalışmaları yapan, direkt televizyon üreticilerinden alınan feedback ler neticesinde tedarik sürecini başlatan, ülkemizde 1984 yılından günümüze uydu sistemleri ve elektronik malzeme sektöründe hizmet veren Merter Elektronik tescilli markası WEKO ile tv led bar çeşitlerinde lider tedarikçi konumundadır.

  Weko tv led bar ürünlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  https://www.merterelektronik.com/kategori/led-tv-panel-ledleri

  Uyumlu Ledi Nasıl Bulacağım?

  Tv servislerinden en çok gelen soruların başında “tv modeline göre hangi ledleri almalıyım?” geliyor ki bu soruların cevabını verebilmek amacıyla led tv ledlerine özel bilgi bankası ve özel arama sayfası hazırlandı. Toplanan veriler burada işlenerek kullanıcılara kolay ve hızlı şekilde destek verebilmek amacıyla hizmete sunuluyor. Merter Elektronik Weko tv led bar arge ekibinin hazırladığı tv led bar arama sayfasının linkini aşağıya ekliyoruz.
  https://www.merterelektronik.com/sayfa/tv-led-bar-arama

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ