Kontrol Kalemi

Schneider Electric’ten Bir Atak Daha

Schneider Electric’ten Bir Atak Daha

  Schneider Electric, İngiltere merkezli mühendislik şirketi Invensysi satın almak için anlaştı.Schneider Electric bu satın alma için 5.2 milyar Dolar ödeyecek.
  Schneider Electric açıklaması :
  Schneider Electric’in Invensys’i satın alma işlemi 17 Ocak 2014 tarihinde tüm hissedarlar tarafından onaylandı ve anlaşma sağlandı. Bu satın alma ile endüstriyel pazarın önde gelen iki oyuncusunun, endüstriyel entegre otomasyon, yazılım ve enerji yönetiminde güçlü bir konuma sahip daha küresel ve yenilikçi bir teknoloji şirketi oluşturmak için güçlerini birleştirdiklerine tanık oluyoruz.

  Bu satın alma, ilgili pazar segmentlerinde artan değer ile hem Schneider Electric hem de Invensys müşterilerine fayda sağlayacaktır. Schneider Electric ve Invensys’in teknoloji, yenilikçilik ve geliştirme yetenekleri sayesinde yeni sistemlerin, uygulamaların ve teknolojilerin pazara sunumu hız kazanacaktır. Schneider Electric ve Invensys birlikte çalışarak, tüm müşterilerimize mühendislik ve operasyonel açıdan mükemmellik sunmak amacıyla yenilikçi ve teknolojik teklifler, çözümler ve hizmetler portföyü oluşturacaktır.

  Bu satın alma ile Schneider Electric ve Invensys’in, endüstriyel otomasyon alanında, tüm bölgelerde daha dengeli bir dağılım ile global bir lider olacağına inanıyoruz. Kuzey Amerika ve gelişmekte olan piyasalarda güçlü bir kapsama alanına ve pazarda daha fazla esnekliğe sahip olacağız. Böylelikle, günümüz iş dünyasının konjonktürel doğasını daha iyi yönetebilecek ve değişen teknoloji trendlerine hızlı bir şekilde uyum sağlayabileceğiz.

  Bu da bizim, endüstriyel otomasyon, yazılım ve enerji yönetimi alanlarında güçlü ve küresel çapta rekabetçi bir şirket olmamızı sağlayacaktır. Tanınmış markalarımız tarafından da desteklenecek ortak ürün ailelerimiz sayesinde pazarda sahip olduğumuz lider konumun pekişeceğine ve büyümenin tüm bölgelerde daha da hızlanacağına inanıyoruz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ