Değişiklik

Yapılan değişilklikten memnun musunuz?

• Evet, yeni düzen çok güzel olmuş.

Oy: 25 62.5%
  • Hayır, hiç memnun değilim ve bir an önce eski düzenin gelmesini istiyorum.

Oy: 15 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    40

etuzuner

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Sn. yöneticiler,

Ben sizin için ne kadar önem teşkil ediyorum bilmiyorum ama ben bu değişiklikten hiç memnun değilim. Önceki düzen diğer internet sitelerindeki gibi değildi çok orjinaldi. Bu durumdan ciddi anlamda rahatsızlık duymaktayım.

Eğer benim gibi düşünenleriniz varsa lütfen cevap yazınız.

Bu anketi bizim görüşlerimize değer verdiğinizi düşündüğüm için açtım. Yanlış bir davranışta bulunduysam, kusuruma bakmayınız..

Saygılarımı sunar, iyi çalışmalar dilerim..

Son düzenleme:
daha önceki altyapıda sorunlar olmaktaydı, özel mesajların yanlış kişilere gitmesi, mesajların silinmesi vs. bu altyapı daha profesyoneldir.

Tabii siz öyle diyorsanız doğrudur. Ama ben o formattan inanılmaz memnundum. Bundan sonra hep bu mu olacak Sn. volcanoos..?

Sn: etunuzer

Forumumuzda içeriğin çoğalması ile birlikte bazı sorunlarda beraberinde geldi;

*Güncelleme sorunu nedeniyle bazı açıkların oluşması,
*Gönderilen özel mesajların bazen yanlış kişilere gitmesi.
*Üye mesaj sayılarının kendiliğinden düşmesi.
*Forum saatinin düzensizliği.
*Foruma resim yükleme sorunlarının yaşanması

Bu sebeplerden dolayı, forum, vBulletin sistemine geçmiştir.

Saygılar.

Vb smf den iyi bir sistem seo'da var bence en iyisini yapmışsınız.elinize sağlık

Bu forum sistemi daha kullanışlı aslında. Sadece bazı küçük değişiklikler (eklentiler) gerekli gibi:
Mesaj yazarken kalın, renkli, büyük vb. yazmak için kodları kendim giriyorum ben.
Aşağıdaki gibi butonlar olsa işler biraz kolaylaşır:

Sn. etuzuner arkadaşıma hak veriyorum.Eski formata alışmış biri olarak yenisinde biraz zorlanacağız.Herhalde bu formatada alışmamız gerekecek , benim ilk etapta ilgimi çeken biraz fazla yabancı dile yani ingilizceye kaçılmış bu konuda sıkıntıda olabilir.Hayırlı olsun....

Önceki yazılardan birinde bir üyenin bizim sitemizin kopyası biçiminde bir site yaptığını okumuştum. Dün akşam sitemize girmek istediğimde " acaba yanlışlıkla o siteyemi girdim " diye tereddüt ettim. Daha sonra üye isimlerini görünce bu sitenin bizim sitemiz olduğunu anladım.

Önceki formata şahsen çok alışmıştım. Şimdi bayağı bir zorlanıyorum. Yöneticilerimiz yukarda açıklamışlar, bu değişiklik bazı ihtiyaçlardan doğmuş. Ne yapalım buna da alışırız.

Birde şu profil bilgilerinin yanındaki tecrübe puanı, rep puanı, rep derecesi gibi bilgileri merak ettim. Yöneticilerimiz açıklarsa sevinirim. Gerçi çok önemli değil ama merak işte.

Zorunluluk var ise mesele yok.Ancak,eski sistem daha kullanışlı idi.

"Bu geç saatte, açılmış mı acaba dedim" ve girdim ki bazı değişiklikler olmuş.Bakalım alışabilecekmiyiz."Son atılan mesajlar bölümü"ne oldu acaba?
Herkese hayırlı bayramlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,371
Kullanıcılar
450,244
Son üye
halilsezen

Yeni konular

Geri