Zaman Diyagramı Verilen Sistemin Kumanda Devresi Çizimi

Otomasyon forum da mesut pürmüslü kardeşimiz var . Zevkle çizer. Modifiye bile eder .
https://otomasyonforum.com/index.php
O arkadaş burada da vardı sanki,ismi tanıdık geliyor.Üstadım maksat kendilerinin öğrenmesi, ben ilk başladığımda kumandayı çiziyordum ama röleyi elime alınca bu a1 a2 nedir dedim baya bir düşünmüştüm ,kontaktörü sorma bile..

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. Uğraşmaya başladım.

Geçmiş olsun.Bir sıkıntı yoktur inşaAllah.
Allah razı olsun. Aylardır vucutta anormal giden birşeyler var ama henüz teşhis alamadım. Uyuşmalar, seğirmeler şuanda seste gitti. Bakalım sonu nereye varacak Allahtan hayırlısı.

Allah razı olsun. Aylardır vucutta anormal giden birşeyler var ama henüz teşhis alamadım. Uyuşmalar, seğirmeler şuanda seste gitti. Bakalım sonu nereye varacak Allahtan hayırlısı.
Allah şifalar versin tez zamanda inşallah. Hastane kapılarına kimseyi düşürmesin rabbim .

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri