Youtube premium satın al zorbalığından nasıl kurtuluruz

Katılıyorum. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil. Zaten öyle bir iddiamızda yok.

yazıyooorr yazıyoor :) etme cahille muhabbet....................... diyorum ama bu gidişle
ya sahabe olup çıkacam yada küfürbaz haydo birinden biri olacak :) :)
cahilin silahı öfkedir diyorum ve yöneticileri bekliyorum, düşmeyecem tuzağına...!!

"söz gümüşse, sükut altındır" lütfen s*d*k yarışı yapmayınız. ben hepinizden uzağa *şerim. bence artık konuya yazmak, abesle iştigal oldu.
mümkün mertebe öyle yapmaya çalışıyorum,

birkaç yıl evvel bir dernek toplantımız vardı, yaklaşık 17 kişi katılım sağlamıştı,
hele biri vardıki yaşlı bi herif ben ne zaman söz alsam hahahahaaaa huhuhuhuuuu öylemi oluyomuş laa hihihihiiiii sürekli beni makaraya sarıyordu, bi sabret 2 sabret derken benim şarteller attı, bak yaşlı herif....! bak babam yaşında herifsin kendine gel yoksa derken yine sözümü kesti eee noolcak lan ateş olsan ne yazar karşılığını verdi, dedim kendi bileğimide kırarım ama senin o çeneni kafatasından ayırırım mo..*uk dediğimde kalktığıbi üstüme yürüdü,
e tabii benimde elim armut toplamıyor, birbirimizin yakasından yapıştık, o esnada kafa atacağımı anlayan biri kişi beni kucakladığı gibi çekti aldı, biride onu çıkarttı dışarıya, dernek başkanı benim anlatacağım fikri bildiği için oda sert çıktı mo*uğa,

bu hikayede anlayacağın benim fıtratıma ters olan alaycı kuşlardır, kendini bilen insanlarla siyaset de tartışırsın,
ekonomi futbol astroloji ne istiyosan tartış sorun çıkmaz,
ammaa çizgi aşmamak kaydıyla,,, herkes saçmalar bazen, sert eleştiri olur, katılmazsın yazmazsın, bazı insanda karşısındakinin ses tonuna çıkışına üstperde olarak algılar muharebe başlar, neyse edebiyat parçalamayalımda,
bundan sonra dikkat edeceğim bu forumda bu tür karakterlerdir,
konuların sadece adı vardır, arkasındakine bakmak lazım,
yaniii hıyar muhabbetiyle işim yok perde çekmeye çalışıyorum

hmmm kusura bakma ya benim jeton yeni düşüyor daha :) sen diyosunki bunu az konuştursak bizimkilere giydirdikçe giydirecek diye bu tür tavırların küçümsemeler alaycı tutumlar şimdi anlaşıldı, ben çocuğum kahvehanede çırağım daha, sen ağasın paşasın büyük adamsın vesselam :rolleyes::D:D;)
yalnız ben kontrol kaleminin bozulduğuna artık kaniyim çünkü bu formun en eski üyelerinden biri olarak şunu belirtmeden geçemem,
önceden senin gibi uslupta konuşanlar yoktu burada, nihayet bu formunda çivisi çıkmış.....!!!!!!

under yürü git yürü git benim ağzımı bozdurma akşam akşam YÜRÜ GİT
YA SEN BURDA LAK YAPACAK BİRİLERİNİMİ ARIYOSUN DERN NE SENİN???
ilgisiz mi bıraktılar seni küçükken
Bu yazi konu sahibinin suresiz banlanmasına sebep olmustur. Forum da alaycı, aşagılayıcı entry lere iznimiz yoktur .

Basligin icerigi kendi başına ban sebebidir. Ücretli uygulamaları crack lemek ban sebebidir.

Forumu karalayan hakir ve küçük görenlere iznimiz yoktur .

Sorunlari RAPOR ET butonu ile bize bildiriniz lütfen

Iyi forumlar...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri