Youtube premium satın al zorbalığından nasıl kurtuluruz

saftilki

Üye
konu başlığından anlaşılacağı gibi reklam engelleyiciler artık işe yaramıyor,
yokmu bunun bir çözümü,
yokmu türkiyede bir girişimci?

Bedavaya artık birşey yok dünyada. Ben kızmıyorum. Herkes işini yapacak parasını kazanacak. İnsanin en temel ihtiyacı olan su içmek ve daha sonra bunu tahliye etmek paralı iken keyfi şeylerin bedava ve tam keyfe göre olmasını beklemek boşa hayal .

opera kullan ve oturumlu olarak kullan.
operada çeviri özelliği yok diye terk ettim 6 yıldır kullanıyordum,
Var aylık 30 Tl bayılıyorsun tüm reklamlarda elveda+ekstra özellikler. Bir paket sigara parası bile değil. Sadece bilgisayarda kullanıyorsanız chrome da youtube oturumunu kapatarak kullanın.
buna insanoğlu bi yol verirse 30.000 lere kadar gider,
Bedavaya artık birşey yok dünyada. Ben kızmıyorum. Herkes işini yapacak parasını kazanacak. İnsanin en temel ihtiyacı olan su içmek ve daha sonra bunu tahliye etmek paralı iken keyfi şeylerin bedava ve tam keyfe göre olmasını beklemek boşa hayal .
zaten darphaneden beter para basıyor doymak yok

buna insanoğlu bi yol verirse 30.000 lere kadar gider,
İyi ama adamlar bir hizmet sunuyor ve dolayısıyla haklı olarak bir hizmet bedeli talep ediyor. Hem ücretsiz izlemek isteyenler içinde seçenek sunmuş;
-Reklamları izle ücretten kurtul
Siz diyorsunuzki ben ücret vermiyeyim reklamda izlemeyeyim. Onlarda öyleyse kullanma hizmetimizi demekte haklı değil mi? Size zorla beni izleyeceksin diye bir dayatmaları yok.

Fiyatı çok abartırlarsa kimse youtube izleyemedi diye birşeyi eksilmeyeceğine göre nal toplarlar olur biter.

operada çeviri özelliği yok diye terk ettim 6 yıldır kullanıyordum,
her güzelin bir kusuru vardır. makinemde tarayıcı olarak, windows olduğu için explorer sabit (bir yada iki kere açtım) chorome ilk kurduğum sonra yandex, ve opera. her işlemimi operada yaparım. çeviride işim olursa (sayfa bazında) linki kopyalar chromede açarım. güvenlik ve hiç reklam iyidir. birde sağ üst köşede aktif edebileceğin ücretsiz vpn mevcut. tarayıcıyla kavga etmek yerine anlaşma yapmaya git. şimdi yeni sürümde sağ tık seçtiğinde bir çok özellik var ama daha dilimizi tam desteklemiyor. azcık polyannacılık yap. ama yaşasın kardeşim olacak kadar da şey olma. birazda alışkanlıklarına dikkat et. en güvendiğin site bile olsa verilen linki asla tıklama, sağ tık ve yeni sekmede aç. makinen kendinin olsa bile, üyesi olduğun yerden her zaman güvenli çıkış al. her halde 15 yıldır filan antivirüs gibi bir nane kullanmıyorum.

Var aylık 30 Tl bayılıyorsun tüm reklamlarda elveda+ekstra özellikler. Bir paket sigara parası bile değil. Sadece bilgisayarda kullanıyorsanız chrome da youtube oturumunu kapatarak kullanın.
30 tl çok sigara parası değil ama sadece reklam engellemeyle bitmiyor ki iş. Film izleyeyim desen marka yasaktı heralde o yüzden yazmayayım malum şirket ee istediğin film dizi diğerinde var birde ondan üyelik aç bide oraya ver para. Pc deki autocadtir office programlarıdır onlarda hizmet onları da kaçak kullanmayalım o zaman onlarla beraber kaç para yapıyor bu 30 tl 100 tl ile kalmıyor ki iş.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri