yıldız üçgen devrede hat kontaktörü neden yapışır

kontakları değiştimedim.yenisini taktım.tam 2 kez.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşım motor hidrofor motoru demişsin...bunun la birlikte uygun bir genleşme tankı olması gerekiyor...varmı varsa havanın hidrofor motorunun çalışma basıncından 0.5 bar daha düşük olduğundan emin ol...eksik ise tamamla fazla ise ayarla...patlakta olabilir bakman da yarar var...devreyi kumanda eden basınç anahtarı havanın yüksek veya eksik olmasın dan dolayı dengesiz ve kısa süreli çalışacağından sık sık devreye girip çıkmaktan kontaklar erimeye ve kaynamaya mahkum kalır...

hayır doğru.nasıl diğeceksen normal çalışıyor

anında olmuyor bu olay.1 kaç gun sonra kontrol ediyorum bakiyorumki gümlemiş.anlam veremedim.

motorda problem olabilir yada hatta kablolarda kaçak var

/quote]
ahmet55 ' Alıntı:
aynı panodan 1 tane daha var sorunsuz çalışıyor.

Motorda sorun olabilme olasığını ortadan kaldırmak için motorun beslemesini diğer panodan verme şansı varsa denemeye değer.Kontrollerini ona göre yaparsın

Hidroforsa, çekvalf sağlammı?Motor su basmayı bitirdikten sonra çekvalf kaçırırsa motor geri dönme yapar ve o anda start alırsa gümler.Kolay gele

Bence motorunda bir sorun var. Meger aletin varsa motoru bir ölç.

Bence yıldız dan üçgene geçiş zamanını arttır.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,972
Son üye
Emirhan6161

Yeni konular

Geri