Yüksek lisans tezim kabul edilmedi

Arkadaşlat yğksek lisans tezim kabul edilmedi bundan sonra ne yapmam gerek. Tezsiz yüksek lisans diploması alabilir miyim. Bu konuda neler yapacgım hakkında yardımcı olur musnuz

Bütün dersleri yüksek notlarla verdim. Uğksek lisans tezimide yazdım.jürğ karşısnda savunmada yaptım ama jürü bende ekstra bir bilgi istedi ama matlabda versiyon farkından dokayı o istenilen cıkmıyor.kime sorduysam proflara falan versiyon farkndan olabilir böyle hatalar diyorlar.bu sebebpten tezim kabul edil miyor
Kabul edilmedi derken torik dersleri vermişsin. Danışman hocanla konuyu seçmedin mi? Yazımda ve içerikte mi hata var? Kabul edilmedi diye 2 sene boşa gidecek değil herhalde!

Takıldığın noktayı tam açıklarsan belki burada MatLab çalışanlar varsa yardımcı olabilirler. Çalışmayı yaptığın bilgisayarla sunum yapmayı denedin mi? Ya da çalışmayı başka bir versiyona aktarma (import/export) yapılamıyor mu? Sadece matlab'ın çalışma ekranını, formüllere göre grafiklerini gördüğümden o konuda benim pek bir bilgim yok.

Takıldığın noktayı tam açıklarsan belki burada MatLab çalışanlar varsa yardımcı olabilirler. Çalışmayı yaptığın bilgisayarla sunum yapmayı denedin mi? Ya da çalışmayı başka bir versiyona aktarma (import/export) yapılamıyor mu? Sadece matlab'ın çalışma ekranını, formüllere göre grafiklerini gördüğümden o konuda benim pek bir bilgim yok.
Sorunu ayrıtılı burda yazdım ama kimse cevap vermedi sorunu sizede anlatyım.belki konu başlıgı yanlış açmışımdır.
Matlabda sinir ağları kullanarak (FUZZY LOGİC TOOLBOX) manipülatörün hareketi amaçlanmış.matlab simulink te sistemin S modeli kurulmuş Fuzzy Toolbox içide hazır yani mdl formatı hazır. Elde sonuçta var. Sadece önceki matlab versiyon bilgisayarda format atulınca silinmiş hangi versiyon olduğuda hatırlanmıyor. Yeni versiyonda sistem çalışturulırken eski versiyondaki sonuçlar alınmıyor hata veriyor. Bunu ne yaptıysak cözemedim.sorun bu kimse cevap yazmadı malesef

Demek ki matlab kullanan ya da o konuda bilgisi olan yok. Belki çalışan kurulumda farklı bir modül veya kütüphane/library eklemişsinizdir?

Bilmiyorum ki ama kimse dönüş yapmadı

Çalışır durumda görüntülerim kayıtlarım var bir grafikte olduğu için ayrı grafiklerde istiyorlar.ayrı çalıştırmıştım ama kayıy almamıştım.şimdi ayrı çalıştırınca kararlı cıkmıyor. Aslında benim bir eksikliğim falan yok sırf bu yüzden jüri sorun cıkarıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri