Yüksek Gerilim Hakkında Tüm Bilgiler Buraya

Burçin ERİŞEN HOCAM PAYLAŞIMLARIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SAĞOLUN ÇOK FAYDALI BİLGİLER OLMUŞ HAZIRLAMAKTA OLDUĞUM ÖDEVİ BIRAKTIM BURADAN ALDIM DİYE BİLİRİM TEKRAR TEKRAR ÇOK SAĞOLUN

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
merhabalar ben elektrik öğrencisiyim final ödevimiz var yardımcı olursanız sevinirim ödevim şöle 0-35 kv orta gerilim ekipmanları 35-380 kv yüksek gerilim ekipmanları şimdiden teşekkürler.

internette orta gerilim ürünleri diye aratırsan hepsi çıkar

• cemsanelektrik kompozit silikon izolatörleri ankara satıcısı 312,3115828
  • 3-4 ADET PORSELEN K1,K2,K3 YERİNE 1 ADET PRATEK KOMPOZİT SİLİKON
İZOLATÖR KULLANILMASI
  • <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    YÜKSEK ELEKTRİKİ DEĞERLERE SAHİP OLMASI, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    HER TÜRLÜ DARBE VE BASINCA KARŞI ESNEKLİĞİ <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    SU TUTMAMA ÖZELLİĞİ, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    HER TÜRLÜ KİRLENMEDEN KOLAY ETKİLENMEMESİ, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    HAFİFLİĞİ NEDENİ İLE TAŞIMA VE MONTAJ KOLAYLIĞI, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    UZU SÜRE BAKIM İSTEMEMESİ VE UZUN ÖMÜRLÜ OLMASI, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    AKIM YÜZEYİNİN (CREE PAGE) AKIMA VE EROZYONA DAYANIKLILIĞI, (KOROZYONA KARŞI) <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    SOĞUK, SICAK, YAĞMUR, GÜNEŞ IŞINLARINDAN VE ALEVDEN BELİRLİ DÜZEYDE ETKİLENMEMESİ, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    NAKLİYE KOLAYLIĞI,
  • PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    FİYATININ UYGUN OLUŞU,
GİBİ AVANTAJLARI BULUNMAKTADIR.PRATEK KOMPOZİT SİLİKON
İZOLATÖRÜ ANKARADA CEMSAN ELEKTRİK TARAFINDAN SATIŞI YAPILMAKTADIR.Pratek Parafudr kompozit, izolatör, izolator, kompozit izolatör, parafudr, parafudr çeşitleri

cemsanelektrik kompozit silikon izolatörleri ankara satıcısı 312,3115828
•3-4 ADET PORSELEN K1,K2,K3 YERİNE 1 ADET PRATEK KOMPOZİT SİLİKON
İZOLATÖR KULLANILMASIPRA TEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
YÜKSEK ELEKTRİKİ DEĞERLERE SAHİP OLMASI, PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
HER TÜRLÜ DARBE VE BASINCA KARŞI ESNEKLİĞİ
SU TUTMAMA ÖZELLİĞİ, PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
HER TÜRLÜ KİRLENMEDEN KOLAY ETKİLENMEMESİ, PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
HAFİFLİĞİ NEDENİ İLE TAŞIMA VE MONTAJ KOLAYLIĞI, PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
UZU SÜRE BAKIM İSTEMEMESİ VE UZUN ÖMÜRLÜ OLMASI, PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
AKIM YÜZEYİNİN (CREE PAGE) AKIMA VE EROZYONA DAYANIKLILIĞI, (KOROZYONA KARŞI) PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
SOĞUK, SICAK, YAĞMUR, GÜNEŞ IŞINLARINDAN VE ALEVDEN BELİRLİ DÜZEYDE ETKİLENMEMESİ

YG-OG hakkındaki bilgi paylaşımımız devam edecektir ama bu arada sormak istediğiniz yada merak ettiğiniz hususlar varsa buyrun yazın..

Evet arkadaşlar işte size hiç bir yerde bulamayacagınız cinsten bir bilgi daha TÜRKİYE nin enerji haritası

ŞİFRE: www.kontrolkalemi.com

Paylaşım için teşekkürler ancak buradaki enterkonnekte haritayı A3 e bastığımda malesef okunmuyor. Teiaş 'ın sitesinede baktım malesef bulamadım. Daha güncel olan ve A3 e basabileceğim bir harita varsa paylaşabilirmisiniz?

şefim emeğine sağlık çok faydalı bilgiler

ellerinee emeğinee sağlıkkk bu bilgilerii pdf şeklinde payşabılrsen çk mutlu olacamm şimdidenn çok teşekkürler,

Merhaba arkadaşlar,

Gerilim Düşümü ile ilgili İTÜ kaynaklı bir kitap varmıdır.
yada OTORİTE sayılacak bir kitap.

birolyilmaz-SehirSebekeleri

Değerli Burçin ERİŞEN,

Çalışmalarınız için sizi kutlarım. Devamını dilerim. Bir ay önce yayınladaığım kitabımı da incelerseniz sizlere yararlı olacağını umarım ve görüşlerinizi beklerim. Selam ve sevgiler. (birolyilmaz, sehirsebekeleri) - [email protected]

AG-OG-YG Şebekeleri ile ilgili pek çok sorularınıza cevap bulabileceğiniz KAYNAK kitabım yeni yayınlandı. Faydalı olacağını umarım. OG hesapları ve örnekleri orada bulabilirsiniz. Bana da ulaşabilirsiniz. (birolyilmaz, sehirsebekeleri) [email protected]

Elk.Y.Müh.
Birol YILMAZ

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri