winlog scada fiyatı

aliplc

Üye
arkadaşlar kolay gelsin 128 tag lık scadaya ihtiyacım var. winlog Scada fiyat olarak uygun deniyor. bana acil fiyat lazım acaba fiyat bilenler varmı. scada nais plc ile çalıştıracağım. fiyat konusunda bilgisi olanlar dan acil cevap bekliyorum.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaşlar merhaba, fiyatları aldım. geöndermenize gerek kalmadı. herkese kolay gelsin

Arkadaş fiyat hakkında bi bilgin varsa banada yazarsan sevinirim nerden alacağımızıda tabi. Çünkü bitirme tezi olarak siemens plc ile bi scada sistemi kurmayı tasarlıyorum. Çeşitli scadaların fiyatları lazım.
Gerçi bu scada ismini ilk defa duydum siemens ile haberleştirilirmi bilmiyorum onuda sormak istedim. Eğer bildiğin başka scadalarn fiyatlarıda varsa yazarsan sevinirim. Şimdiden ilgin için teşekkür ederğim.....

winlog piyasadaki scada'lara göre daha hesaplı görünüyor. aynı zamanda driver desteğide geniş. fakat örnekleme konusunda çok kötü.

detaylı bilgi ve fiyatlarla ilgili olarak aşağıdaki linkten bağlantı kurabilirsiniz.

http://www.foks.com.tr/winlog-scada.htm

arkadaşlar,
Çok daha kabiliyetli ve yeni yazılım teknolojileri ile hazırlanmış , nesne tabanlı bir scada yazılımı var.
Denemenizi öneriyorum.Çok etkili özellikleri var.VCR (Video Code Record) ,3D animasyon gibi ...
PcVue V8.1 . Türkiyedeki satış ve teknik desteğini KR Endüstriyel Bilişim Firması sağlamakta.

Visual basic kullanıcıları içinde birebir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri