Windows Ce Dokunmatik Panel

samet_748

Üye
Slm kolay gelsin arkadaşlar

Benim şöyle bir sorunum var windows ce yüklü bir panel var ben bu panelin içinde yüklü olan programı alıp başka bir windows ce panelinde çalıştırmak istiyorum gerekli yazılım xp için active sync windows 7 içinde windows mobile aygıt programını kurup bağlanmak ve programı almak aşama aşama yaptım cihaza usb ile bağlanmak istedim fakat pc usb driver istiyor onu nasıl bulacagımı anlayamadım bu yüzden iş yarıda kaldı panel sitesi(bağlanmak istediğim): Keith & Koep GmbH: XScale/ARM Evaluation-Kit
üstüne takılı olan kart Keith & Koep GmbH - Intel® StrongArm SA1110 Trizeps I

açıkcasını söylemek gerekirse windows ce uygulamam hiç olmadı bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yardımcı olacak kimse yokmu bu konu hakkında?

Sayın samet_748

Kişisel düşüncem kit le beraber verilen cd yada programı yüklediğiniz .exe dosyasında otomatik olarak yüklenmesi gerekiyor.

Saygılarımla

Sayın Yavuzz ;

Bende cd falan yok cihaz makine üzerine takılı usb,rs232 baglantıları mevcut araştırmamdan yukarda vermiş oldugum bilgileri buldum en son ama bir şey yapamadım .

Windows 7 için driver desteği yok diye biliyorum. Sanal bilgisayar üzerinde windows XP'de yapabilirsiniz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri