Windows 7 Starter Ultimate

harf

Üye
arkadaşlar yeni sıfır windows 7 starter kurulu diz üstü bilgisayar aldım ama starterde kişileştirme yok ultimatenin kopyasını yüklesem orjinal olurmu yani starterin ürün anahtarı ultimate içinde geçerli olurmu normalde orjinal starter cd si ile format attığım zaman ürün anahtarı istemeden orjinal oluyor ultimate yülüklesem olurmu cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Hayır her sürümün anahtarı kendisine özledir. ULtimate kullanmak istiyorsanız satın almanız gerekmektedir.

sakın alma crack kullan 100 100 sonuç sağlıyo...modifiye win7 diye ararsanız çok sayıda sürüme ücretsiz olarak ulaşırsınız...

Arkadaşım sen microsoftta kaç bin mühendisin çalıştığını biliyormusun....

arkadaşlar verdiyiniz bilgiler için sağolun windows 7 starterin böyle olacağını bilseydim hiç almazdım piremum alırdım crack yapsamda güncellemede kaçak olduğunu bulurlar ben lisanslı kullanmak istiyorum

Windows 7 home premium alabilirsin. fiyatı çoğuna göre uygun. Kopya windows kullanmak zaten pekte güvenilir değil.

vistamı yoksa vin 7 mı dıyelım

profesyonel amaçlar için win 7 ultimate gerekli.xp moduda sorun çıkartan uygulamalarda elinizin altında.para kazanmanıza yardım eden bir pc ye 400 tl lik işletim sistemi çok değil.işyerimde pc ile birlikte çalışan bir kaç cihaz var.üretici firmaların tavsiyesi windows 7 ultimate.

Forum istatistikleri

Konular
128,285
Kullanıcılar
450,117
Son üye
3ZİNED_

Yeni konular

Geri