Windows 7 ve Windows 8 hız yarışında

Arkadaşlar Raspbery pi hakkında bilginiz var mı? Ben bu kartı alsam ufak tefek işlerde kullanabilirmiyim pc niyetine?

Son düzenleme:
Tabiki ufak tefek işlerinizi görebilirsiniz hatta daha da fazlasını yapabilirsiniz.Kendimden örnek verecek olursam; benim elime ilk geçtiğinde deney amaçlı kullanıyordum.Elektroniğe ilk başlangıç zamanlarında işte trafik lambası uygulaması gibi bilindik uygulamalar yapıyordum kendi çapımda.Sonradan kamera bağlayarak güvenlik kamerası olarak kullandım.Televizyona bağlayarak video izledim vs.. işler yaptım.O yüzden sizde bir çok işinizde kullanabilirsiniz.

Tabiki ufak tefek işlerinizi görebilirsiniz hatta daha da fazlasını yapabilirsiniz.Kendimden örnek verecek olursam; benim elime ilk geçtiğinde deney amaçlı kullanıyordum.Elektroniğe ilk başlangıç zamanlarında işte trafik lambası uygulaması gibi bilindik uygulamalar yapıyordum kendi çapımda.Sonradan kamera bağlayarak güvenlik kamerası olarak kullandım.Televizyona bağlayarak video izledim vs.. işler yaptım.O yüzden sizde bir çok işinizde kullanabilirsiniz.
teşekkür ederim cevabınız için. bir sorum daha olacak galiba bu sistemde hafıza elemanı olarak sd card kullanılıyor peki ben buna hard disk bağlayabilir miyim? ve gördüğüm kadarıyla bunda 2 usb portu var birini mouse birini klavye içn kullansam port kalmıyor. Bu sistem usb hub destekliyor mu yani bu usb portlarını çoğullamak mümkün müdür?

Tabi çoğaltabilirsiniz.Size tavsiyem usb çoğaltıcının harici adaptör ile besleninden alın.Çünkü direk karttaki usb port ile çoğaltırsanız fazla yüklenildiği zaman kendini kapatıyor veya daha değişik arıza verebilir.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri