Vrf Yardım

BuzEri

Üye
:(Değişken debili klima Sistemlerindeki Arızalar (Balıkesir Üniversitesi tanıyanlar bilir Hüseyin Bulgurcu Hocanın verdiği Tezi tamamlayamıyorum yardım istiyorum)

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Tam olarak istediğin nedir ? neleri buldun neleri bulamadın ?

Tam olarak istediğin nedir ? neleri buldun neleri bulamadın ?

benden istenen şey Degişken debili klima Sistemlerinde karşılaşılan arızlar adında bi yazı dizisi hazırlamam dı ama cok fazla bi bilği toplayamadım bula bildiğim şeyler de genelde klima split tarzı klimaların arıza kotları falan işime yaramıoyor

bence johnson controls, gea ısısan, daıkın veya airfell ile iletişime geçebbilirsen sana yardımcı olabilirler

bence johnson controls, gea ısısan, daıkın veya airfell ile iletişime geçebbilirsen sana yardımcı olabilirler
Elimde şuanda Toşhiba nın teknisyenlerine verdiği egitim le ilğili dökümanlar var ama cok fazla bi işe yaramadı

BuzEri arkadaşım..senin istediğin normal klima değil, sanırım tariflerine göre büyük klima santrallerinde karşılaşılan sorunlar..bu sorunlarla ilgili alroy Nickli arkadaşın dediği split klimaları değilde alarko carrier, HSK gibi firmaları arayabilirsin...ama sana bi tavsiye bu sorunları genel başlık altında firmalar bilir ama detaylı olarak da kullanıcıları bilir..kısacası en iyisi fabrikalara, hastanelere ve banka merkez binaları gibi büyük tesislere gidersen bu sistem çalışanlarından en sağlam bilgileri alabilirsin..

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,998
Son üye
Muharrem_Arslan

Yeni konular

Geri