vakum pompası fiyatı lazım

joseph_

Üye
Arkadaşalar 200 lt/h lik bir vakum pompası gerekiyor.Bunun maliyeti sıfır veya 2.el alırsam ne olur bilgisi olan varmı?

Birde emeceğimiz havayı ölçüm yapmak için tencere gibi bir aparat oluyor.vakum pompasını buna bağlıyoruz.Onunda fiyatını bilen varmıydı?

peki ne kadar dan başlıyor fiyatları bana gereken çok debili birşey değil.etrafı çevrili 1000*1000*10 (mm) ebadında bir yerden havayı emicem.bunun için gereken pompada 2500 tl değildir sanırım.bir bilginiz varmıydı acaba?

ve içerisindeki pislikleri toplamak için silindir şeklinde kaplar var onlardan da lazım.bununda fiyatını biliyormsuunuz

soğutmacıların kullandıgı vakum pompaları senin işini görür fiyatı sıfırları 325 tl 2. ellerini yarı fiyatlara bulabilirsiniz .
test deposu olarak buzdolabı ,klima gaz tüplerinin boş birisini kullanabilirsin (klimacılar çöpe atar )
Yani senin işin en ekonomik 165 tl enfazla 325 tl ye mal olur

peki ne kadar dan başlıyor fiyatları bana gereken çok debili birşey değil.etrafı çevrili 1000*1000*10 (mm) ebadında bir yerden havayı emicem.bunun için gereken pompada 2500 tl değildir sanırım.bir bilginiz varmıydı acaba?

ve içerisindeki pislikleri toplamak için silindir şeklinde kaplar var onlardan da lazım.bununda fiyatını biliyormsuunuz

vakum kaç tor olacak, bu önemli

-1 bar yeterli yani 750 torr işimi görüyor"kural" bana ne kadara mal olur.Pompa+ vakum için depo ? 0 ve 2.el fiyatları ne kadar olur?

şu anda 760mm de yaşıyoruz zaten...100 yeter mi sana

Geçen hafta sipariş etmiştim.16metreküp/saatlik 0.5 mBAR lık 330Euro
Aynı firmada saatleride satılmakta
Kamil Özduyucu

toplam hacim 1000cm3..arkadaşın pek debiyle işi yok sanırım..ne kadar vakum istiyor o önemli...
50torr falansa ,,eczaneden alınan şırıngayla bile yapılabilir..16m3/saat debiyle 1m3 aynı fiyatta olmaz takdir edersiniz ki

eski buzdolabı motoru işini görür bir araştır istersen

Forum istatistikleri

Konular
128,200
Kullanıcılar
449,982
Son üye
admik

Yeni konular

Geri