USB kablo sorunu

Yani kabloda topraklamayı sadece ana cihaza bağlayın, cihaza bağlı olmamalı diyor. Hazır USB kablolarda bunun uygulandığını hiç sanmıyorum. Zaten iki tarafı da A plug olan bir kablonun hangi tarafını topraklayacaksın ki! Benim durumunda Bir

Ana cihaz hangisi ?
bağlı olmasın dediği cihaz hangisi ?
Birde topraklamadan kasıt hangisi ? Panoya giren 220 hattın koruma toprağı mı ?

1 metrede blendajlı kablonun içini nasıl kesmeden söküyorsun? bize de öğretebiilir misin?

Kablonun dis kilifini siyirinca blendaj cok kolay cikiyor.

Hee ok. Ben dış kılıflyla beraber söküyorsun zannettim.

https://www.alibaba.com/product-detail/Copper-foil-adhesive-tape-for-emi_291156518.html?s=p

Şöyle bantlar var, çinden malzeme alıyorsun nasılsa denemeye değer bence.

Ya da önce bana kalırsa alüminyum folyo bantlar yokmu soba borularına falan takıyorlar onla bir dene derim :D Tecrübelerime göre çözülecektir

Yok sobadakilerden daha gelişmiş halde. satılıyor yaklaşık 5tl civarlarında aluminyum bant diye geçiyor. ama hiç filtreleme yapmak için aklıma gelmedi. dekoratif olarak iyi duruyor ama :) bir de auto z için kullandığım oldu.

Doğru,ağıza dikkat etmedim ie değil ,ama bunun diğer ucu universal değil bildiğimiz yazıcı kablosu , Tr de bulunabilir. ama uca çevirici işi sıkıntı olur ,eğer uyumlu değilse.

Çeviriciye gerek yok üstad. AKZ250'nin USB girişi USB B. Aynısı.

Çeviriciye gerek yok üstad. AKZ250'nin USB girişi USB B. Aynısı.

O zaman çok iyi , hiç normal usblere gerek yok , üstelik bildiğim kadarıyla yazıcı kablolaları her halukarda bir tık daha iyi oluyor normal usblerden.

şunun kablosu örgülü , istediğine benziyor ,Slink
222262841_tn120_0.jpg

Bu da filtrede aşmış hali ;)
3174.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular