Ups aküleri şarj olmuyor mu?

b a k u n

Üye
2 ay önce 40 dk giden ups aküleri geçen hafta 20 dk gitti ve tamamen boşaldı aküleri. Bugün de elektrikler kesilince aküler beslemedi . Aküler şarj olmuyor mu acaba?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bussuru sorun olabilir UPS çıkış vermiyodur UPS e besleme gelmiyordur yada UPS markasına gore kartı bozulmuştur dolu akuleri çıkışa vermiyodur veya akülerin ömrü bitmistir

Ama 4 aylık akude ile kolay sorun çıkarmaz

bana ne için kullandığınızı söylerseniz size yardımcı olmak isterim ups 'ler kuru tip akülerde sorun çıka biliyor ve dışarıdan bağlanan aküleri genelde şarj etmiyor ben birçok yerde
eczaneler ve sağlık ocakları için yapılmış ups gördüm gözlerime inanamadım şok olduğum gibi şaşkınlıkla baktım
misal veriyorum 3 kw olan bir ups 3 adet içinde akü var ve dışarıdan 12 adet 12 volt 24 amper akü bağlanmış arkadaşlar böyle ilginç işler yapanlar var ve o ups hiç birşekilde o aküleri şarj etmez buna emin olun yıllardır eczanelere iş yapıyorum ve gördüklerim içler acısı ups konusunda yardımcı ola bilirim herkeze saygılar
msj yazarsanız ulaşa bilirsiniz
facebook link atıyorum yapılan işlemler basit bakıp inceleye biliirsiniz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010689672886

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular