Uluslararası Lighttech 2013 Fuarı

ortana

Üye

Aydınlatma. Tesisat, Elektrik, Proje ve Bina Otomasyon Teknolojileri Fuari

Yer: Yeşilköy

Tarih: 14.03.2013
17.03.2013 tarihleri arası

Organizatörün İnternet sitesinden Ücretsiz davetiye verilmektedir.

Son düzenleme:
bu fuarın faydalı olacağını düşünüyorum inşallah katılıcam...

Fuardan ilk aklımda kalanlar: Avizeler, Şerit Ledler, sokak aydınlatma direkleri... Umduğumu bulamadım ve ilk günün ve hafta içinin olması nedeniyle olsa gerek çok az ziyaretçi vardı.

2 salonun biri full avize ve klasik aydınlatma, diğer salonun yarısı çin li imalatçılara ayrılmış, diğer yarısıda direkler falan v.s.

bu şekilde arkadaşlar, çok büyük beklentilerle gitmeyin, çinden mal alacaksanız o başka :) Sağlıcakla..

hevesimi kırdın elektrofizikçi :(

bende cumartesi günü gideceğim inş. bir aksilik olmazsa.

umarım iyi geçer ..

valla dostum bende çok hayal kırıklığına uğradım... belki çince bilsem daha iyi geçerdi, adamların yüzü hep gülüyodu, fıkra mı anlatıyolardı birbirlerine ne :)

valla dostum bende çok hayal kırıklığına uğradım... belki çince bilsem daha iyi geçerdi, adamların yüzü hep gülüyodu, fıkra mı anlatıyolardı birbirlerine ne :)

dediğin gibi gerçekten hayal kırıklığı bende çokşey bekliyordum ama olmadı..şu dikkatimi çekti çinli firmalar bizim Türk firmalarından daha yakın davranıyorlardı ama bizdede yabancı dil çok iyi olmadığı için anlaşmak zor oluyor..

aslında fuara katılan çinlilerden Türkçe bilenler gelse daha iyi olurdu gerçi bir tanesiyle karşılaştık güzel Türkçe konuşuyordu tek anlaştıgımız çinli o idi.

şunuda ögrendik çinli bayandan çinliler yıllar evvel LED olayına geçmişler onu söyledi ama Türkiyede yeniymiş dedi.

avize bölümünde de hemen satmaya çalışıyorlar ona gıcık oldum insan bakmaya korkuyor daha sonrada.. :(

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri