GENEL BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Akıllı telefonunuz var mı?Eğer varsa android de uygulamalar var.Kontrolkalemi.com un bile uygulaması mevcut android de.Unit marka ucuz ama fluke gibi kaliteli değildir tabi ki.Ben daha önce 70tl aldırmıştım çalıştığım firmaya
son olarak eklemek istediğim birşey bugün toprak ve nötr arası voltmetre ile denedim cihaz şase varmış gibi ötüyor ancak tek ses olarak değil parazitli ötüyor
Cızırtılı ses varsa bir direnç üstünden kısa devre var demektir prize takılı bir cihaz üstünden olabilir veya başka bir daire de yapılan bir sıfırlama olabilir gibi birçok neden olabilir

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Akıllı telefonunuz var mı?Eğer varsa android de uygulamalar var.Kontrolkalemi.com un bile uygulaması mevcut android de.Unit marka ucuz ama fluke gibi kaliteli değildir tabi ki.Ben daha önce 70tl aldırmıştım çalıştığım firmaya

Cızırtılı ses varsa bir direnç üstünden kısa devre var demektir prize takılı bir cihaz üstünden olabilir veya başka bir daire de yapılan bir sıfırlama olabilir gibi birçok neden olabilir

Anladım çok teşekkür ediyorum
sıkıntım olunca sizi tekrar rahatsız edecem o zaman :) en azından net cevalar alabiliyorum sizden
hayırlı akşamlar...

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri