Uğur derin dondurucu termostat

16yasin43

Üye
Bu ses çıkmaya başladı. Ölçüm vs. Yapamadım daha ama bu ses röle den gibi geliyor. Başkada kondansatör ve dirençler var. Daha önce başına gelen var mı.?tahminim gibi röle midir?

Ekli dosyalar

• Dolap ses.zip
    7.6 MB · Görüntüleme: 19
Bu ses çıkmaya başladı. Ölçüm vs. Yapamadım daha ama bu ses röle den gibi geliyor. Başkada kondansatör ve dirençler var. Daha önce başına gelen var mı.?tahminim gibi röle midir?
Role çılgın atıyor gibi. Serkan usta görürse bişeyler söyler belki

elektronik kartınız arızalı gönderin yada yakınsanız getirin tamir edelim .
Belki yardımcı olunursa diye buraya yazmıştım. Ufak tefek bilgim var. Röle değişimi tel başına işi çözer mi acaba?

Belki yardımcı olunursa diye buraya yazmıştım. Ufak tefek bilgim var. Röle değişimi tel başına işi çözer mi acaba?

Ana konu !!!

Kartın kaliteli foto çekimi ön ve arka yüzünün . ( çeşitli yönleri yakın - uzak çekim vs gibi !!! ) buraya fotolarını yayınlamanız .

Sizin :
Elektronik bilği , ölçüm ve tamir ekipmanları vs gibi . ( kısmende olması gerekenler )

Tamiri için arkadaşlar yardımcı olmalarını beklemeniz .

Zaten üç - dört elektronik komponent var zaten .

Kolay gelsin . Sağlıcakla .

Diğer .

Uğur Derin Dondurucu Elektronik Kart Dijital Termostat
Yedek parça kodu ile araştırma !!!

termostat kart.png

termostat kart.png

Son düzenleme:
şu sesleri zipleyip paylaşmayın video halinde youtube'a atın onu koyun böyle kimse tıklamaz.

kart arızalı olabilir tabi röle de olabilir...röleyi söküp deneyin.

Merhaba.

Kartın resmini ekler misiniz? Gorelim. Videoda role sesini aldık. Elinizde olcum aleti multimetre var mı? Yardımcı olalım.

Ekli dosyalar

• IMG-20221207-WA0002.jpg
    IMG-20221207-WA0002.jpg
    155.5 KB · Görüntüleme: 22

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,228
Kullanıcılar
450,019
Son üye
ivanko_100