Transistörler ve Fetler

t-m@c

Üye
Arkadaşlar yıllık ödevim transistörler ve fetler.Sitenizi yeni keşfettim sitenizide gezme imkanı pek bulamadım sitenizde varsa baglantı olarak yoksada siz arkadaşlar bana bu ödevimde yardım edermisiniz ? Gerçekten benim için önemli. Cevaplarınızı bekliyorum . İyi çalışmalar.

Sn. Üyemiz;

Sitemize göstemiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürü bir borç biliriz ancak, forum kurallarımız gereği;

Büyük harflerle yada kalın puntalı yazılarla mesajın tamamını yazmak,
Ödev istekleri gibi acil, yardım, lütfen çok önemli cevaplarınızı bekliyorum şeklinde mesajlar ve sadece teşekkür mesajları yasaktır. Lütfen formumuzun kurallarına uymaya özen gösterelim.

Forumumuzda herhangi bir konu açmadan önce ana sayfadaki "arama" menüsünden önce konunuzu arattırınız, bulamazsanız yeni konu açınız.

Sn. Üyemiz;

Sitemize göstemiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürü bir borç biliriz ancak, forum kurallarımız gereği;

Büyük harflerle yada kalın puntalı yazılarla mesajın tamamını yazmak,
Ödev istekleri gibi acil, yardım, lütfen çok önemli cevaplarınızı bekliyorum şeklinde mesajlar ve sadece teşekkür mesajları yasaktır. Lütfen formumuzun kurallarına uymaya özen gösterelim.

Forumumuzda herhangi bir konu açmadan önce ana sayfadaki "arama" menüsünden önce konunuzu arattırınız, bulamazsanız yeni konu açınız.

Sitede yeni oldugumdan dolayı bazı kuralları bilmiyorum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri