Termİk

En uygun bağlantı noktası,Q 11 noktasıdır.Kalkınmanın zor olduğu yerlerde, Q 15 noktasına da bağlanabilir.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
sayın balikcipasa teşekkürler açıklamanız için. Şimdi anladım, ama sizinde benim de söylediğimiz gibi olmaz öyle şey.

Bir de sayın balikcipasa belki basit bir şey olacak ama hani yine de kafama takıldı. Gönderdiğiniz çizimde girişte bir tane termik-manyetik şalter var (çizimden öyle anladım) bir de termik röle kullanırız diyoruz, bu durumda termik röle kullanmaya gerek var mı.

merhaba Ferhatnusret
bu durumda ayriyeten termik rele kullanmaya gerek yok,bu termik-manyetik salter zaten termik gorevi yapiyor.
iyi calismalar.

Motorun,yıldızdan üçgene geçmemesi halinde,ana devredeki tmş işe yaramaz.Kol üzerinde mutlaka ter-
mik olmalıdır.

termiği üçgen devresine bağla sorun hallolur

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,150
Son üye
Sqnax

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri