Telefon önerisi

galaxy s4 mini yi inceleyebilirsiniz.istediginiz özellkiler mevcut.
eger internet üzerinden almayı düşünüyorsanız - ki fiyatları piyasadan çok daha düşüktür- lg g2 yi inceleyin.şu anda onu kullanıyorum.tek kelimeyle harika bir cihaz.
bunun dışında discovery 2 , galaxy mega ,lg g2 mini de tercih edilebilecek cihazlar arasındadır.

Mega çok büyük ben onu cebimde taşıyamam:)

Çok şey istemediniz ama fiyatı az daha yukarı çekerseniz daha iyi olacaktır :) Şimdi android cihazların ios yani apple cihazları kadar uzun süre stabil kalmadığı doğrudur ancak eskisi gibi bu iş 1 seneyle sınırlanmıyor ;) O sebepten ki oyunu 2.plana atarsanız bir çok uygulama ve film-internet işleriniz için Samsung S3 bile size yeter ,bana sorarsanız da LG G2 ya da Samsung Galay S4 'e bakmanız. iPhone 5S sizi çok uzun süre götürür ama 2.elini bile en aşağı alacağınız fiyat 1600 ,oda temizini bulmak mesele. iPhone 5'te işinizi fazlasıyla görür ama onu da 2.el ancak bu fiyatlara temin edebilirsiniz. Nokia Lumia 'ları kullananlarda memnun ancak marketi sizi android ya da ios kadar tatmin etmez ;) Sizin yerinizde olsam ki bende telefona çok para vermeyi seven biri değilim ,alırdım bir tane G2 ya da S4 ,en az 2 sene tıkır tıkır kullanırsınız. Bu teknolojiye yetişmek zor elbet bir yerden sonra beni değiştir diyecek ama onlarca oyun,uygulama yükler ,dizi-film bakar ve takip edersiniz içiniz rahat olsun. Şarj konusunu biliyorsunuzdur umarım ,en fazla 1 gün bu cihazlarda :)

Evet şarj konusu her telefonda sıkıntı, isterse 3 bin tl olsun. Lumia, Windows işletim sistemi olduğu için beğenmiyorum açıkçası.Lg G2 ve S4 e bir bakayım ben en iyisi.İnternet üzerinden bir karşılaştırma da yaparım. Karar veririm artık. Çok Sağolun yardımlarınız için:)

Evet şarj konusu her telefonda sıkıntı, isterse 3 bin tl olsun. Lumia, Windows işletim sistemi olduğu için beğenmiyorum açıkçası.Lg G2 ve S4 e bir bakayım ben en iyisi.İnternet üzerinden bir karşılaştırma da yaparım. Karar veririm artık. Çok Sağolun yardımlarınız için:)

Rica ederim. Hayırlısı olsun.

Forum istatistikleri

Konular
128,369
Kullanıcılar
450,244
Son üye
halilsezen

Yeni konular

Geri