Tek priz topraklama hakkında

Ani su ısıtıcı larda akan suyu kullanabilirsin kovaya koymak suyun sogu ması demektir.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kardeş evde kac kisi kalıyorsunuz bilmiyorum ama ortaklasa biraz paraya kiyip saglam bir topraklama ve kakr rolesi ile sorunun çözülür..hadi pc yi gectim şofbeni topraksız kullanman çok ama çok tehlikeli..demir çubukla filan topraklama olmaz Düzgün..malzemesini siz alin elektrikciye işçilik parasi verin maliyet biraz daha azalır.

Kardeş evde kac kisi kalıyorsunuz bilmiyorum ama ortaklasa biraz paraya kiyip saglam bir topraklama ve kakr rolesi ile sorunun çözülür..hadi pc yi gectim şofbeni topraksız kullanman çok ama çok tehlikeli..demir çubukla filan topraklama olmaz Düzgün..malzemesini siz alin elektrikciye işçilik parasi verin maliyet biraz daha azalır.
Bulundugu konum itibari ile bina tesisatini değiştirmeden topraklama yapmak imkansiz o yuzden bir şekilde idare edecegiz. Kovaya su doldurarak kullanmak cozum olur mu?

Kusura bakmayin izninizle bir sey daha sormak istiyorum. Bu elektirigin tehlikesini farkettigimden beri biraz paronoyak oldum. Bizim evde topraklama yok ve elektrikli sofben kullaniyoruz. Ani ısıtıcılardan. Coh tehlikeliymis ogrendigim kadarıyla ama baska bir imkanimiz da yok. Ani isiticidan suyu kovaya doldurup kullanmak buna cozum olur mu? Yoksa gene de tehlikeli midir?
kova ile güvenli olur da onu niye topraksız taktılar?
biz takmazdık toprak çekerdik...

kova ile güvenli olur da onu niye topraksız taktılar?
biz takmazdık toprak çekerdik...
Köy gibi bir yerde okuyorum, adam akilli elektrikci dahi yok binalar eski. Dogal gaz vs zaten yok. Bir sekilde devam etmeye çalışıyoruz. 2 sene daha bu sekilde devam edecegim o yuzden günü kurtaracak cozumler uretmeye calisiyorum sadece

Neden risk? Eski usul kovaya suyu doldurduktan sonra, sofbeni kapatip kovadaki suyla dus almak sorunu çözmez mi
Tabiki çözer fakat sıcak suyu kovaya doldururken bile sofbende oluşabilecek bir kacak sen suyun sıcaklığını elinle kontrol ettigin anda zarar verebilir sana..tesisata bir kacak akim rolesi ve topraklama yaptirsan super olur

o şobenin hattı saatten alınmış ise bahçeye uygun yrere kazık çakılabilir...

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri