Tedaş Trafoları

-Acemi-

Onursal Üye
Onursal Üye
Arkadaşlar tedaş trafolarına hiç gireniniz yada elinizde resmi olan kimse varmı resimleri buraya koyarsanız çok memnun olurum.Teşekkürler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaşım tedaş trafosundan kastın ne transformatör transformatördür bunun tedaşı felan olmaz adı üstünde dagıtım transformatörlerini araştıracaksın bunlarda güçleri kva olanlardır

tedaşın internet sitesinde, tedaşın almak istediği trafolarla ilgili teknik şartnameler var. ama arkadaşın dediği gibi trafo trafodur.

Arkadaş Trafo binasını ve yerleşim projesini merak ediyor. Yani Kesicilerin Bulunduğu bölüm, Kumanda pano bölümü ve trafo bölümü sanıyorum 2 kapılı 3 bölmeli trafo binası nın içi ve donanımın yerleştirlme konumu soruluyor.

arkadasım ben tedas arıza servisinde calışıyorum ben hemen hemen hergün TR ve RMU'lara giriyorum sana yardımcı olabilirm fakat bu bilgi ve resimleri neden istediğine bağlı

Yarar tabi, yükleyin siteye.

Siteye yukleyebilirseniz ,bizde faydalaniriz.
Simdiden tesekkurler

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,036
Son üye
murki

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri