STK465 ile bir ampli projesi

Metallica'nın bass sevdası yok o nedenle Mikado MD3012 ve MD2012 ile mutlu mesut müzik dinliyorum film sesleri de iyi.

309,57 havaya uçtu? geçmiş olsun.
https://www.direnc.net/lm3886-68w-ses-amplifikatoru-entegresi-to-220

en sanatsal eseri bu para göz değiller Lars telif hakkında tutucu biraz.
Senin paragöz metalcilerin kısa donla gezerken yapılmış adam gibi müziğe bir örnek. Dibin düşsün bu mono kayıtta.

Erkin baba candır Metallica da candır.

Erkin baba candır Metallica da candır.
Nu-metal trend olmuş hadi bizde yapalım diye st anger diye rezil bir albüm yapan metallica değilmiydi . Bu utançla bence kafalarına kese kağıdı geçirip sokakta gezmeleri lazım. Wah pedalını önünden alsan eli ayağı birbirine dolaşacak orta karar bir gitarist , yıllar önce çaldığı davulları artık çalamadığı için davul setini bile ufaltan kötünün iyisi bir davulcu, sahnede maymun gibi atlayıp hoplayıp triplere girip kendisine izin verildiği kadar çalan bir başcı, hepsinin açığını kapatmaya çalışan sesi artık iyice kaybolmuş ve ah ulan jason nerdesin bana bir böğüre böğüre back vokal yapsan diyen james hetfield. İlk 4 albümün ekmeğini yiye yiye bitiremediler hala. Bana black albüm , load falan deme gözünü seveyim .

Son düzenleme:
Nu-metal trend olmuş hadi bizde yapalım diye st anger diye rezil bir albüm yapan metallica değilmiydi . Bu utançla bence kafalarına kese kağıdı geçirip sokakta gezmeleri lazım. Wah pedalını önünden alsan eli ayağı birbirine dolaşacak orta karar bir gitarist , yıllar önce çaldığı davulları artık çalamadığı için davul setini bile ufaltan kötünün iyisi bir davulcu, sahnede maymun gibi atlayıp hoplayıp triplere girip kendisine izin verildiği kadar çalan bir başcı, hepsinin açığını kapatmaya çalışan sesi artık iyice kaybolmuş ve ah ulan jason nerdesin bana bir böğüre böğüre back vokal yapsan diyen james hetfield. İlk 4 albümün ekmeğini yiye yiye bitiremediler hala. Bana black albüm , load falan deme gözünü seveyim .
çok abartıyon ST.Anger deneysel ben beğeniyorum Megadeth,Black Sabbath var daha iyi artı Jason Newsted solo takılıyor.
https://www.youtube.com/user/JReckless81

Son düzenleme:
Bir kaç direnc ve kapasitor temin ettim. Simdi pasif elemanları monte etmeye başlayabilirim. Eger uygunsa.

Stk465 için siparis verdim. Bu hafta sonuna doğru elimde olur. Birde lm317hv ellerinde yoktu. Yarin başka bir parcaciya bakacagim. Elimde 15 kadar lm317 var ancak hiçbiri hv değil.

Pasif elemanların montajina başlayayım mı?

20220718_185810.jpg

Başlama...
dan önce kartı soğutucuya adapte etmelisin.
Aksi takdirde delikleri denk getiremezsin.

NOT:
LM317 de olur. Ancak 26V AC girişi için 36V peak yapıyor.
Kalitesiz LM ler anında gidiyor.

Son düzenleme:
Başlama...
dan önce kartı soğutucuya adapte etmelisin.
Aksi takdirde delikleri denk getiremezsin.

NOT:
LM317 de olur. Ancak 26V AC girişi için 36V peak yapıyor.
Kalitesiz LM ler anında gidiyor.

Simdi dışarıdayım.

Birazdan eve geceyim elimdeki sogutuculara bakayim. Elimdeki lm317 nerden baksan 20 yıllık var. Kaliteli olduğunu düşünüyorum. Ancak limitlerde çalışmak istemiyorum. LM317HV bakayim yinede yarın.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,941
Son üye
niwan

Yeni konular

Geri