somaya kursa gidebilmek için?

efe43

Üye
slm lar arkadaşlar ben iki yıllık endüstriyel elktronik mezunuyum ve şalt sahasına çalışabilmek için somaya kursa gitmek istiyorum fakat bu okul mezunu olduğum için kabul etmiyorlar ya elektrik mezunu olabilmem lazım yada çıraklık eğitim bölümünden yada pano monitörlüğü diye bir bölüm okumam gerekiyrmuş ve ben bu yeni açılan açık öretim okulunda enerji iletim dağıtım diye bir bölüme kayıtt yaptırdım bu okuldan mezun olusnda şalt sahasında tablocu olarak çalışabilirmiyim veya röle eğitimi almak istiyorum bunun la ilgili bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba saygılarımla

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kendin direk mracat edemezsin ancak ya fir firma aracılı ile yada TEİAŞ elemanı olarak gitmen gerekir. Firmayıda çalışacağın şirket gönderebilir.

evet bunu biliyorum ben şu anki çalıştığım şirketle konuşup gidicem fakat ben dediğim gibi şu an endüstriyel mezunu yum şu an baş vurabilirmiyim somaya

efe43
kardeş 2yıl tamamlama eğitimini halledtikten sonra gidebilirsin ama gitmeden önce randevu alman gerekiyor şahsi başvuruları biraz ağırdan alıyorlar
beni çalıştığım şirket gönderdi ben sınıf başkanıydım
sınıfta senin gibi şahsi baş vurmuş bir arkadaş vardı baya uğraşmıştı
sende şansını dene olur neden olmasın

sağolasın skorsky arkadaşım 2 yıl şu okulu bitereyim gerisini hallaederiz işallah şu an bir fabrikada çalışıyorum şalt sahası olan ben b fabrika üzerinden gideceğim ilginiz için teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri