Sinamics v20 uygulama

remenans

Üye
Sınamıcs v20.... Parametre... === Elimde sınamıcs v20 hız kontrol var. Bununla ilgili bir uygulama edecem Aı1 girişini 0-10 v la surceyım Aı2 girişinde 4-20 ma ile süreceyım. Aı1 den Aı2 ye geçişleri röle ile yapmayı düşünüyorum. Sorun şu v20 şerde boyle bir ozellık varmı varsa parametre ayarların nedir. Bir türlü yapamadım. Şimdiden teşekkurler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sınamıcs v20.... Parametre... === Elimde sınamıcs v20 hız kontrol var. Bununla ilgili bir uygulama edecem Aı1 girişini 0-10 v la surceyım Aı2 girişinde 4-20 ma ile süreceyım. Aı1 den Aı2 ye geçişleri röle ile yapmayı düşünüyorum. Sorun şu v20 şerde boyle bir ozellık varmı varsa parametre ayarların nedir. Bir türlü yapamadım. Şimdiden teşekkurler
ekteki makroları inceleyiniz

Ekli dosyalar

• Sinamics_V20_Devreye_Alma.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 8

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn