Sinamics v20 uygulama

remenans

Üye
Sınamıcs v20.... Parametre... === Elimde sınamıcs v20 hız kontrol var. Bununla ilgili bir uygulama edecem Aı1 girişini 0-10 v la surceyım Aı2 girişinde 4-20 ma ile süreceyım. Aı1 den Aı2 ye geçişleri röle ile yapmayı düşünüyorum. Sorun şu v20 şerde boyle bir ozellık varmı varsa parametre ayarların nedir. Bir türlü yapamadım. Şimdiden teşekkurler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sınamıcs v20.... Parametre... === Elimde sınamıcs v20 hız kontrol var. Bununla ilgili bir uygulama edecem Aı1 girişini 0-10 v la surceyım Aı2 girişinde 4-20 ma ile süreceyım. Aı1 den Aı2 ye geçişleri röle ile yapmayı düşünüyorum. Sorun şu v20 şerde boyle bir ozellık varmı varsa parametre ayarların nedir. Bir türlü yapamadım. Şimdiden teşekkurler
ekteki makroları inceleyiniz

Ekli dosyalar

• Sinamics_V20_Devreye_Alma.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 8

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular