Simatic Siemens Plc Windows 7 Ye Nasıl Kurulur ?

kumanda-cı hocam benim bir sorunum var win7 ultimate 32 bit kullanıcısıyım s7 300 program ve simulator u lazım step7 şuan elimde mevcut ama sabahtan beri bir turlu kuramadım yardımcı olursan çok sevinirim..

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
windows 7'nin ultimate paketinin kurarsan sımatıc 5.5'i de kurabilirsin herhangi bir sıkıntı olmaz.

Arkadaşlar bende de i3 windows home basic 64 bit var step 7 kurmayı denedim hata verdi. En uygun çözüm ne olur benim için ?

Windows 7 profesyonel 32 bit olmalı 64 bit işletim sistemini desteklemiyor.

Windows 7 Professional 64bit işletim sistemini Step 7 v5.5+Sp1 veya Sp2 destekliyor!!! Unnounce.gif

Merhaba
Ben Windows 7 64 bit ultimate bilgisayarıma Microwin yüklemeye çalıştım hata verdi.Hangi sürümü kurmam gerekiyor bu konuda yardımcı olabilecek var mı?Durum biraz acil

arkadaşlar bilgisayarımda w7 ultimate yüklü ve bilgisayarım 64 bit simatic siemens s7'yi nasıl kurabilirim

bende windows 7 kullanıyorum home basic olduğu için simatic v5.5 kuramadım. v5.4 kullanıyorum oracle virtualbox sanal sürücü üzerine xp kurdum herhangi bir sorun yaşamıyorum gayet iyi çalışıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri