Silverline Aspıratör Kartı Arızası

arızanın kondansatör kaynaklı oması bence mümkün değil altında entegre vardı ondan olabilir piyasada olmayabilir.
Evet ustad sonuç resimde görüldüğü gibi çalıştırmayı başardım :)
Şaka şaka zaten bu vaziyette idi sadece 3 te çalışıyordu.Ama dediğin doğru bende senle aynı kanaate vardım. İşlemci de problem var .işlemci bu:Holtek HT48F06E
Aliexpress te bile yok. Lookmcu diye bi site var , alsam içine yazılımı nası yükleyecem?? Çıkmaz sokak! Bu arada resim ekliyorum, kapasitörleri değiştirdikten sonra bazı ölçümler yaptım.
Saygılar

97AE9E30-5FCA-4EC9-8C4D-6933F58D64B6.jpeg

Ekli dosyalar

• 1CA966B5-7E1E-41AC-AEEF-05E76E7CDEEB.jpeg
    1CA966B5-7E1E-41AC-AEEF-05E76E7CDEEB.jpeg
    266.1 KB · Görüntüleme: 4
  • 4D23E29A-4A95-454D-81D3-EBB391DF353F.jpeg
    4D23E29A-4A95-454D-81D3-EBB391DF353F.jpeg
    226 KB · Görüntüleme: 4
onu kendi servisi de tamir etmiyor kartı değiştiriyor tamir edilmesin diye tasarlanmış olmalı ben kartı iptal eder üniversal tuşkarı uydururdum.

onu kendi servisi de tamir etmiyor kartı değiştiriyor tamir edilmesin diye tasarlanmış olmalı ben kartı iptal eder üniversal tuşkarı uydururdum.
Biliyom ustad aynisini bosch bulasik makinesinde yasadim, adam elektronik kart bozulmus dedi sirak yeni kart takti, hic tamirat fln yok , direk degisim

Evet ustad sonuç resimde görüldüğü gibi çalıştırmayı başardım :)
Şaka şaka zaten bu vaziyette idi sadece 3 te çalışıyordu.Ama dediğin doğru bende senle aynı kanaate vardım. İşlemci de problem var .işlemci bu:Holtek HT48F06E
Aliexpress te bile yok. Lookmcu diye bi site var , alsam içine yazılımı nası yükleyecem?? Çıkmaz sokak! Bu arada resim ekliyorum, kapasitörleri değiştirdikten sonra bazı ölçümler yaptım.
Saygılar

Ekli dosyayı görüntüle 89440

Geçmiş olsun diyebilirmiyiz .
Çip yükleme cihazları alırsınız , tamir işine başlarsınız .

Guzel espri👍 Benim bu tamirat akisinda isin oraya gitmesi lazim 😄ama cip yukleme cihazi pahalidir( varsa link gonder) ayrica yazilimi nerden bulup atacam icine

Çipe yazılımı için cihazlar bulunur .
Özel yazılımları bulmak sorun ve cip klonlama yapılabilir mi ? , engelleme varmi ?

Bu işler beni aşar. Sadece lafta.

Kolay gelsin sağlıcakla.

Ona teknolojiden bir adım geri gelip 70 li yıllara dönmek deniyor üstadım . Senin anlattığın kadar fiyakalı değil bence .

Tabiki attan inip esege binmek gibi .

Haklısın ama bazen durumlar .( para ve diğer )

Şimdiki ye yapılan masraf nedir bilmiyorum ?
Ustalık kolay değil ders ve staj gibi .

Sonuç önemli .( duruma göre çözüm )
1 - kart değişimi tamiri ( orta para bedeli ile )

2 - yenisini almak ( büyük para bedeli ile )

3 - bu tip çözümlerle ( küçük para bedeli ile )

Tercih kullanıcının .

Kolay gelsin sağlıcakla.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri