Silverline Aspıratör Kartı Arızası

Bence rölelerde sorun yok
Hadi biri çalışmasın ya diğerleri çalışır.
Tabiki tüm röleler bozuk olabilir garantisi yok .( ölçüm yapılmalı )
Lamba kısmı çalışıyormu?

Tüm değerler doğru çıkıyorsa fotonun arka kısmındaki engre bozuk olabilir

Kartın ön ve arka tarafının net çekim ( yakın ve odaklanmış) fotolarını yayinlamanız.

Vermiş olduğunuz fotodaki kırmızı işaretledigim yerde sorun olabilir mi?
bakmanız ,

F937065C-5E3F-4C6C-B324-BC6B91DF4044.jpeg

Son düzenleme:
Sağlam hocam kırmızı yuvarlağın içindeki yer, lamba yanmıyo ama lambaya giden 2 pinden birinde 01 dc v var yetersi enerji

motorun uçlarını ve lamba uçlarını ona giriğ fişli kablo ile elektrik verince karta gerek olmuyor ...

motorun uçlarını ve lamba uçlarını ona giriğ fişli kablo ile elektrik verince karta gerek olmuyor ...
Beğenmedim üstad tavsiyeni . Benim bu kartı görünce parmaklarım kaşınıyor. Söyle ölçü aletinin kadranını carrrttt diye diyot kısmına alıp her tarafını mincik mincik ölcesim geliyor .

@arkaplan ve @confickerbelasi ustalarim, ben ingilizce ogretmeniyim , siz ustasiniz eyvallah da , mantik olarak sunu soruyorum size, kart tuslarin baglandigi pinlere enerji gondermiyosa , tus takimini degissem ne ise yarayacak ki? Ariza modunda tus kartinin ve kablosunun devamlilik testini yaptim , bi problem gorunmuyor??
Hocam rica etsem, basit bir cizimle anlatabilir misin bunu bana?
Saygilar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri