Sigorta kutusundan priz alma

Mtalgan

Üye
Merhaba; eve girişte 4 adet 12V 1 - 2 a arası adaptör kullanmak için prize ihtiyacım var. yakınlarda buat yok. Sigorta kutusundan sigoryata bir sigorta ekleyerek çoklu priz almak istiyorum. 3x2.5 çok damarlı yada tek damarlı kablo hangisi kullanmamı tavsiye edersiniz?

Topraklamaları baraya bağlamışlar(Bol yer var) , Nötr ise direk birbirine sarılmış vaziyette. Elimde B16 sigorta mevcut.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhabalar.
Öncelikle sigorta uygundur.
Kablo konusunda ise ttr kablo biraz daha yumuşak olduğu için çekilmesi kolay olur kesit olarak aynıdır.

Teşekkür ederim. eklemeyi unutmuşum Kablo uzunlunu 30 cm falan olacak en fazla

Teşekkür ederim. eklemeyi unutmuşum Kablo uzunlunu 30 cm falan olacak en fazla
sıkıntı yok @Mustafa KABADAYI ustam söylemiş göm gitsin. hatta daha sonra uzatma kısaltma olmaması için 50 cm veya 1 m de olabilir. uzunu kısaltmak kolayda, kısayı uzatmak her zaman zordur.

2015-10-17 22.14.05.jpg

bizim kide 2x 0,75 kablo ile w-otomat çıkışından alındı 30cm yok 25cm priz de çekomastik ile tutturuldu ben yaptım bir ara değiştirecem yeni priz masamda 5 yıl olmasını bekliyor ...

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri