Shihlin Sc3 2,2 kw sürücü frekans arttırma

Merhabalar. Shihlin sc3 sürücüyle ne yaptıysam frekansı 50 hertzi geçiremedim, motoru 60 hz ile çalıştırmak istiyorum. Hangi parametreleri değiştirmem gerekiyor yardımcı olursanız memnun olurum, herkese hayırlı aksamlar.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhabalar,

Parametre ayarlarında Temel Parametreler Grup01 e girdiğinizde P.1 değeri maksimum frekansı belirliyor. bu dökümana göre buradan sürücünün çıkabileceği maksimum frekansı ayarlıyorsunuz.

Dökümana buradan ulaşabilirsiniz. Buradan

hjgolz.png

Öncelikle çok teşekkürler, P1 ve P18 parametresini 120 olarak girdim AmA olmuyor. Yine 50 hz geçmiyor.

Dış terminal pot ile mi suruyorsun .dış terminal kullaniyorsan 2.21 parametresini 60 yapın.

Dış terminal pot ile mi suruyorsun .dış terminal kullaniyorsan 2.21 parametresini 60 yapın.
Evet pot kullandım, sabah ilk iş 2.21 e bakmak olacak, sanırım 60 yapmıştım. Sonucu bildiririm buradan. Şimdilik teşekkürler.
Hasanuc20 ustam çok teşekkür ederim, dediğin gibi 2.21 i atlamışım.

Son düzenleme:
Kolay gelsin shihlin sc3 inverterde elektrik gidip geldiğinde kaldığı yerden devam etmesini istiyorum hangi parametreyi girmem lazım bir türlü bulamadım

Sürücü parametlerinden hz değiştirip manuelden sürebilirisiniz ya da plc yardımı ile yapıyorsanız ordan da hız komutu verebilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri