Shchneider PLC İle Yapılan Projeler

ARKADAŞLAR HOCA İLLA Kİ Shchneider İN ÜRÜNÜNÜ KULLANICAZ DEDİ.ONUN İÇİN BANA Shchneider PLC İLE YAPILAN FAZLA ZOR VE MALİYETİ OLMAYAN(400 YTL YE KADAR OLABİLİR TEK YAPICAM ÇÜNKÜ.)GÖSTERİŞLİ Bİ PROJE LAZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
zelio olurmu kardeşim olursa elimde senin işini görücek bir pres montaj projesi var program tamamda mekanik sen kurkuyu planla ben sana yazar gönderirim ***************

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu olay İntel mi Amd mi olayına döndü.
Bir ürünün iyi olup olmadığını markaya göre karar vermek yanlış olur + Shchneider PLC proglamlama dili siemense göre cok basit...

Ne garip insanlarımız var yaaa.
Arkadaş bi ricada bulunmuş, "hoca schneider projesi istedi" demiş,
hatta illaki onu kullanacağını da belitmiş, gelen cevaplara bakın

bence simens en iyisi.
bencede siemens kendini kanıtlamıştır

---- Y O R U M S U Z -----

Zeliosoft Programı ve Zelio Akıllı röle ile tasarlanmış.
3 katlı asansör projesi

1 adet DC motor (regülatörlü olabilir)
3 adet limit switch (ben mekanik limit switch kullandım cok ucuz ama teknik olarak sıkıntı çıkarıyo, 2. el yada ucuz sensör bulabilirsin , özdisan ın ürünleri mesela)
10-15 metre kablo nyaf
Ben marangozda yaptırdım ama tavsiye etmem, metal bir asansör maketi

yaklaşık maliyet 500 ytl.

Ben BA aldım ama çok kaliteli olmamıştı.

Saygılar :)

arkadaşların da dediği gibi küçük bir zelio logo işini görür. ama zelio deyip geçme 250 € felandı en son.. programlama kablosuna gerek yok ekrandan halledersin işini

agalar zelio yazılımını internetten kolaylıkla indirebilirsiniz...Ama nedense onda çok basit bi işlem olan mühürlemeyi bile yapamamıştım.

aynen bende Shchneider unity pro ile ilgili bi işe girmem gerekiyo program örnegi olan varsa gönderebilirmi yada yardım edebilcek arkadaşlar :(

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri