Ses sistemleri şarj etme

Abi cihazı şarj ederken ışık yanmıyor ama içerisinde hafif ses geliyor sadece cihazı açınca yeşil ışık yanıyor onun dışında yanmıyor.

Endişeniz neden anlamadım. Takın şarja gitsin. Kaliteli bir urunse zaten kendi sarj dolunca kesecektik.

Dandik bir urunse o akude çöp olur. Akünün sarj akımını bilmeden size kimse su kadar saat şarjda tut demesi mümkün değil.

Bilginiz varsa akuye paralel bir multimetre ile gerilimi okuyun. 14.5 - 15.0 volt olunca sarji kesin.

Bitti nokta.

Endişeniz neden anlamadım. Takın şarja gitsin. Kaliteli bir urunse zaten kendi sarj dolunca kesecektik.

Dandik bir urunse o akude çöp olur. Akünün sarj akımını bilmeden size kimse su kadar saat şarjda tut demesi mümkün değil.

Bilginiz varsa akuye paralel bir multimetre ile gerilimi okuyun. 14.5 - 15.0 volt olunca sarji kesin.

Bitti nokta.
Üstadım sorun şu önceden Bi akü vardı ummadık yerde Kuran okumasında öyle kalakaldım. Aküyü değiştirdim fakat şimdide 6 7 saat şarj ettim yine aynı sorun. Acaba benmi şarj etmesini bilmiyorum, yoksa cihazdamı bir sorun var. Cihaz çok kaliteli bir ürün.

bak adam gibi resim paylaşınca, adam gibi cevaplar alıyorsun. @Mustafa KABADAYI teşekkür derim. @serkan_48 konuya nokta koyduğunuz için size de teşekkür ederim. sayın @arkaplan ustam sizi de unutmadım. cep telefonundan cevap yazmayı ben sevmiyorum.
Üstadım sorun şu önceden Bi akü vardı ummadık yerde Kuran okumasında öyle kalakaldım. Aküyü değiştirdim fakat şimdide 6 7 saat şarj ettim yine aynı sorun. Acaba benmi şarj etmesini bilmiyorum, yoksa cihazdamı bir sorun var. Cihaz çok kaliteli bir ürün.
arkadaşım belli ki elektronikten anlamıyorsun. bizler de böyle uzaktan bakınca arıza var mı, yok mu bilemeyiz. bir elektronikçiye götür. görüp ölçüm yapabilen bizlerden daha iyi bilir.

bak adam gibi resim paylaşınca, adam gibi cevaplar alıyorsun. @Mustafa KABADAYI teşekkür derim. @serkan_48 konuya nokta koyduğunuz için size de teşekkür ederim. sayın @arkaplan ustam sizi de unutmadım. cep telefonundan cevap yazmayı ben sevmiyorum.
@Mustafa KABADAYI @serkan_48 @arkaplan @paskomya Değerli abilerim teşekkür ediyorum. Eğer hatalı telafuzum olduysa kusura bakmayın. Bu forum işlerinden pek anlamıyorum. Hakkınızı helal edin

@sametuzun55 şuanda konuya yorum yapan bu saygıdeğer ustalar sizin işinizi çözme konusunda elinden geleni yapar.
Emin olun yakın olsak beraberce bakıp çözerdik.
Hatalı telaffuz vs öyle bir durum yok sadece bu şekilde bir konu açarken,
Başlığı gayet güzel seçip konuyu,sorunu güzelce izah edip fotoğraf belge vs ile güçlendirdiğiniz zaman gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir.
Hayırlı geceler

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri