Servo Motor Alabileceğim bir yerr lütfen yardım

hiko-37

Üye
Arkadaşlar 10 tane servo motor lazım bana. Bitirme tezi hazırlıyoruz, ve Karaköyde pasajlarda bulamadık.
2 Adet yüksek torklu büyük Servo.
4 adet normal servo
2 adet küçük servo
2 adette düşük torklu hızlı servo.

şeklinde, bulabileceğim bir yer biliyor musunuz ? İStanbulda oturuyorum. yardımcı olursanız sevinirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bu sitede birisi satıyordu panasonic 400 w servo bayağı uygundu ona bak

Geniş ürün çeşitliliği ve ekonomik fiyaları ile DELTA tercih edebilirsiniz.

www.fastltd.net den inceleyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

bitirme teziyse size bu servolar maliyetli olur. 5000$ ı gözden çıkarmanız lazım. entegre encoderlı step motor kullanmanı tavsiye ederim.

mekatronik okuyorum ve bitirme tezi olarak kullanacağız. Projenin mekaniğini değiştirdim, böylece 4 motora kadar indik. sadece güçlü olsun yeter. tanesine 100 lira verebilecek durumdayız. verdiğiniz sitelere bakıyorum. cevaplar için teşekkürler.

100 liraya güçlü servo bulman imkansız. orta güçteki çin malı servolar için bile tanesine 500 lirayı gözden çıkarman lazım yanlış bilmiyorsam.

selamlar arkadaşım.diger arkadaşlarıma katılıyorum.düşük maliyetli sadece RC model servoları var.küçük ve güçsüzler.ayrıca nasıl bir servo alırsan al mutlaka sürücüde lazım.benim elimde panasonic mınas a4 servo motolarlar var.ister yüksek torkda kullan ister küçük.piyasada 635 euro iken ben sadece tanesini 700 tl veriyorum.bir takımı yani.bir arkadaşım özdisanı belirtmiş.istiyorsan ordan fiyat al bende yarısından da da ucuz.10 takım var elimde.hepsi sıfır.hepsini alırsan bişeyler daha yapabilirim.s3ervoların kodları

Panasonic MSDA043A1A+Panasonic MSMA042A1A 4 adet
panasonic MSMD042P1S +panasonic MBDDT2210 6 adet
kodları araştır bak,ayrıntılı özellik ve bilgi bulamassan ben sana düküman sunarım.
teşekkürler...

Forum istatistikleri

Konular
128,315
Kullanıcılar
450,149
Son üye
yusuf_19034

Yeni konular

Geri