Serbest İş Arıyorum

ahmetcmk

Üye
AÇIKLAMA

Lise stajlarımı ve normal yaz tatillerimi elektrik firmalarında çalışarak değerlendirdim. Elektrik tesisatçılığı, kumanda, klima montaj ve bakımı vb. alanlarda ,bu dönemler içerisinde az da olsa tecrübe sahibi olmuş bulunmaktayım. Üniversite son sınıfta
ise elektrik proje tasarımı yapan bir şirkette 1 yıla yakın bir süre teknik ressamlık yaptım. Oradan ayrıldıktan sonra yine aynı tarzda farklı bir şirkette 1 ay kadar çalıştım ve okulumla alakalı bir sorun nedeni ile o işten ayrılmak zorunda kaldım. Şuanda Marmara üniversitesi 4+1 sınıf öğrencisiyim alttan toplamda 4 dersim kalmış olup derslere gitmem gerekmektedir. Derslerim salı günü 17:00-21:00 ve çarşamba günü 13:00-15:00 arasındadır. Bunlar haricinde 6. senemin ilk dönemine 1 tane dersten kalmış bulunmaktayım. Bu aksiliklerden dolayı daha çok freelance tarzı bir iş aramaktayım. Şunu belirtmem gerekiyor ki büyük çaplı bir projeyi baştan sona bitirme gibi bir tecrübem yoktur. Sadece çalışmalarında bulumuşumdur fakat banka şubeleri, cafe şubeleri gibi belli bir konsept içerinde çizilen projelerde daha çok tecrübeliyim.İstanbulda ikamet etmiyorum sadece her hafta derslerime gelip gidiyorum. Autocad ve elektrik proje tasarımı konusunda kendime güveniyorum. CV'im aşağıda ektedir. Değerlendirmeye alırsanız sevinirim. İyi çalışmalar...

Ekli dosyalar

• Ahmet CV.pdf
    273.3 KB · Görüntüleme: 42
freelance tarzı bir iş aramaktayım derken, freelance nedemek ne oluyor bunun türkçesi yokmu
cahallığımı bağışlayın

serbest çalışan yani evden mail ve telefonla haberleşerek.

freelance plc operatör panel ve Scada yazılımı yapıyorum.autocad elektrik proje çizimi.
yavuz selim özgün:0 536 224 47 85

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri