Sayici yardim

igitmez

Üye
Bana tek ,ve toplam sayabİlen, ayni anda ekranin da tek ve toplam sayimi gÖsterebİlen bİr sayici lazim arkadaŞlar tavsİye edebİleceĞİnİz bİr ÜrÜn varsa yazarsaniz memnum olurum

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
endanın sayıcıları var arkadaşım bi bakarsan onlara iyi olur

senin istediğin toplam sayıcı ...

bildiğim kadarı ile tek sayıcı ile bu işlem gerçekleşmez çift sayıcı kullanman lazım birinde toplam adeti diğerindetoplam içi değeri göreceksin

yani şöyle düşün bir kutuya ürünler dolduruyorsun sayıcılardan biri kutu içine koyduğun adeti gösterip ona göre çıkış verir diğeri ise kaç kutu olduğunu gösterir

aradığın böyle birşey sanırım

merhaba bu konuda bende muratcyber arkadaşımızın tavsiye ettiği türde bir ürün kullanmanı tavsiye ediyorum,enda,ezm 4450 veya işinin boyutuna göre 7750,emks gibi markalar mevcut ve bunları internettede bulup incelemen mümkün iyi çalışmalar dilerim

Bu uygulama için autonics ct6s öneririm...

teşekkürler arkadaşlar enda ec762 f modelinden sorunumu çözdüm

Emko' dada bu tür sayıcılar vardı, ben kullandım. Gayet de kullanışlı, ayrı ayrı resetde yapılabiliyor...

autonicks sayıcıları tavsiye ederim

Yapmış Olduğun projeyi Emko EZM-4450-EZM-7750-EZM-9950 gibi cihazla yapsaydın ileriye dönük operatör istediği bölgeden bilgisayarı ile sayma işleminide takip edebilirdi. Aklında olsun.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri