sayaç tarifesi

lozden

Üye
arkadaşlar SANAYİ TEK TERİM PUANT tarifesindenÇİFT TERİMLİ PUANT tarifesine geçmek istiyoruz.Gücümüz 1135 kw genellikle saat 15 ten sonra tam yükte çalışıyoruz. Faturalarımız 130000 tl geliyor buyeni tarife bize faydamı sağlar zararamı uğratır.yardımlarınız için teşekkürler.

1135 kw üzerinden sözleşme imzalamak zorunda kalacağınızdan ve kullansanız/kullanmasa-
nız da bu güç üzerinden ilave bir bedel ödemek zorunda kalacağınızdan,bu bedel faturaya
yansıyacaktır.Tedaş ana sayfadaki tarifelere göre hesabı yapmanız ve kararı,bu he-
saplamadan sonra vermeniz gerekir.Kullanım rakamlarını bildiğinize göre,hesabı sizin yapma-
nız en doğrusudur.Bu hesabın lehinize çıkabilmesi için,17-22 arasındaki tüketmi de diğer
saatlere kaydırabilmenin yollarını aramanz gerekebilir.

fakat puant dönemi sözleşmede yok sadece tarife yani 3 lütarife işimize gelmiyor zaten
bunun içinacaba günlük mü 1135 kw kullanmamız gerekiyor.

çift terimli tarife,Sözleşme gücükarşılığı kw miktarı üzerinden alınan kapasite bedeli ile buna ek olarak tüketilen elektrik enerjisinin kwh miktarı üzerinden bedel alma esasına dayalı tarife sınıfıdır. sn fahri yetiş buna bana açarmısınız? teşekkürler.

Ekteki bilgileri gözden geçirmenizde yarar var.Çift terimli ile çok zamanlı arasındaki farkı
bildiğinizi kabul ediyorum.Ayrıca,çift terimli abonenin,sadece,OG den bağlı müşteriler için
geçerli olduğunu belirtmek istiyorum.

Ekli dosyalar

• tarife uygulamaları.doc
    139.5 KB · Görüntüleme: 61

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,458
Kullanıcılar
450,400
Son üye
ufuki