sarım kaydı acil yardım

CGM 200 L 4 motor sarım kaydı ile ilgili yardımlarınızı bekliyoruz teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadasım cgm derken bu motorun markası ne ilk defa duyuyorum cgm olarak agm olmasın

c compact motor demek cgm denildimi bobinajcı gamak motoru anımsar.. agm aliminyum gövde gamak,, cgm compact gövde gamak,, gm döküm gövde dmek değerli meslektaşım orjinal sarım kaydı birtanesi bizde var diğerini arıyoruz yardımlarınız için şimdiden teşekkürler saygılar

deyerli arkadaşım konuyu acarken önce marka yazılır sonra model veya kotyazılır siz yazmışınız sarı cizmeli mehmet ağa .şahsen motor kaydı yaparken model numarasını kaydetmezdik.bizim bazaldıgımız volt. amper.kw.marka.

haklısın arkadaşım(C GM 200 L 4 ) motor sarım kaydı sarı çizmeli mehmet ağa olmuş,, gamak olduğu,, 4 kutuplu olduğu,,200 gövde olduğu,,paket boyu uzun olduğu anlaşılmamış ..iyi çalışmalar..

deyerli arkadaşım gm 200 L4 GAMAK 37 KW 1460 D/D 68 A kaydıvar 37 kw gamak motor hakında daha önce başlık atmıştım tezcan ardaşala fomda yazışmıştık sizin cgm olarak ve yeterli bilgi vermemeniz teredütte bıraktı. fabrikadanda sarım kaydını faxla ala bilirsiniz.

abi fabrika bazen dönmüyü bir arkadaş 2x 0.95'1.00,, 22 sipir,, 4 lü seksion,, hatve 11,, paralel sardık boşta 20 amper 1 ay oldu çalışıyor sonra fabrika aynı kaydı başka bi arkadaşa göndermiş.. bizim takıldığımız üzerinden çıkandı üzerinde 3x0,85..0,90.0,90 vardı 3x 21 sipir idi

tel capı 0.95,1.00 22 sipir hatve 1.11 seksiyon 4 bağlantı 4lü parelel. motorun calış masında bir sorun yok anladığım kadarıyla.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri