saf su

hsyt

Üye
çalıştığım firmada araçlara konulmak için cam suyu lazım.ancak 5lt falan değil litrelerce su lazım ünerceğiniz şirket veya kimyasal fabrika varmı :confused:

eğer o kadar çok lazımsa safsu cihazı alın kafanız rahat olsun bizim şirkete de sürekli saf su lazım biz kendi işimizi görüyoruz hemde türk firması çokda sağlam 6 yıldır kullanıyoruz cihazı daha tık yok

eğer o kadar çok lazımsa safsu cihazı alın kafanız rahat olsun bizim şirkete de sürekli saf su lazım biz kendi işimizi görüyoruz hemde türk firması çokda sağlam 6 yıldır kullanıyoruz cihazı daha tık yok
önerini değerlendircem ançak bana arıtıcı değilde su lazım

tamam ben sizi anladım suyu kaynatıp buharını bir haznede toplayıp kullanmayı düşünüyorsunuz daha ucuza mal olur benim fikrim

ilginize teşekkürler; ancak dediğim gibi kimyasal olarak satış yapan bir kurumdan saf suyu temin etmem gerekmekte. bunun nedeni kısa sürede işlerimi halletmem

akü imalatı yapan buyuk fırmalara bır sor

bizim eve de o makinadan lazım aslında :) belediye suyu içmek istemiyorum artık acı bir tat vermeye başladı son zamanlarda

bizim eve de o makinadan lazım aslında :) belediye suyu içmek istemiyorum artık acı bir tat vermeye başladı son zamanlarda

evinizde içme suyu olarak saf su kullanmanız size yarar sağlamaz içme suyunun içerisindeki mineral ve tuzlara vücudunuzun ihtiyacı var.

saf suları minerallendirmek için kullandığımız mineral tabletler var. bu şekilde suyu tatlnadırmak mümkün.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri