Sağlık Ocağı Elektrik projesi

Teşekkürler :) özelden mail adresimi atıyorum. Birşeyler yaptım ama çok emin değilim yaptıklarımdan.
Hastane çok gerekli değil ama ileride lazım olabilir tabi ki, sizin için sıkıntı olmazsa bir sağlık ocağı, bir de hastane yollarsanız sevinirim.
Hastane projesini rica etsem banada gonderirmisiniz

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Geliyooor,geliyoor,hoop geldiii.:mad:Biraz daha yalvarmaya ! devamm.
Geldi de ne oldu iş mi kaçtı piyasada bilgili adam mı yok 3 5 kuruşa bakıyor bu işler sen rahat ol.siz burlarda kafa patlatın en iyi yaptığınız iş bu

Geldi de ne oldu iş mi kaçtı piyasada bilgili adam mı yok 3 5 kuruşa bakıyor bu işler sen rahat ol.siz burlarda kafa patlatın en iyi yaptığınız iş bu
Kudurma boşuna üç beş kuruşa yapıyorlarsa burada yalvarıp proje dilenme. Burada gördüğün insanlara parayla iş yaptıramazsın kendi sektöründe bol bazlamalar sana.

Kudurma boşuna üç beş kuruşa yapıyorlarsa burada yalvarıp proje dilenme. Burada gördüğün insanlara parayla iş yaptıramazsın kendi sektöründe bol bazlamalar sana.
Burda parayla yaptıracağım bir adam görmedim kendinizi nimetten sayfanız lütfen komiksiniz

Siz böyle bos boş takılın birisi bisey sorsa da cevabını versek diye fırsat kollayın ben sizin kadar boş değilim kusura bakmayın size iyi eğlenceler boş muhabbetler diliyorum

Burda parayla yaptıracağım bir adam görmedim kendinizi nimetten sayfanız lütfen komiksiniz
Hayır sen bilmediğin işi alıp bununla hava atabilecek bir ukalasın. Git görümcene çeyizlerinle hava at buraya gelip hayatını bu mesleğe adamış insanları aklınca aşağılamaya çalışma.

Siz böyle bos boş takılın birisi bisey sorsa da cevabını versek diye fırsat kollayın ben sizin kadar boş değilim kusura bakmayın size iyi eğlenceler boş muhabbetler diliyorum
By

Kim kaça yapıyorsa,1 / 10 fiyatına
yaparım tiplerden olduğunuz ortaya
çıktı.Mühendisliği katleden tiplerden
olduğunuz aşikar.3-5 yıl sonra 20 ye
düşsenizde iş bulamazsınız.:mad:

Yaptığı ve yapması gereken işi bilmeyip , karşısındaki insanlara boş diyen insanlar türemiş. Özgüven iyi birşey de içi boş olunca komik oluyor.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri