s7-1200 Türkce Kaynak

eğitim seti alan yok mu. onun içinde de ingilizce mi çıkıyor...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
plc merkezinin türkçe eğitim kitapları mevcut...

siemensi bu tutumu düşündürücü ,ama bir çok kişi siemensde vaz geçiyor haberleri yok adamları
mitsubıshi delta,panasonic,fatek,vipa , bejler, bir çok marka türkçe destekliyor

İngilizce bilmek tamama ama, sadece Türklere mi İngilizce bilmek şart. Diğer bir çok dili destekliyorlar, Çok büyük pazar olarak gördükleri Türkiye ve Türkçeye gelince yok. Gerçekten düşündürücü.

PLC TİA PORTAL progamınu nasıl ve ne şekilde bulabirlirim link varsa verebiilrmiisniz

evet bende yorumunuzu destekliyorum simens birde program parası 250 ero demezmi delta dokunmatik panel ekranı yazıyorum neredeyse servisi getirin biz haledelim diyecekler bu sebepten deltayı kutluyorum ama simen sınıfta kalıyo ben büyük iht,male delta plc gececeğim durum onu gösteriyo

denizlide bir şirket kendileri eğitim videosu hazırlamış ve şu anda 4 ürün cdsi hazırlayıp kampanya yapmışlar araştırısanız bulursunuz şirket ismini reklam olmamasını için vermiyorum isterseni mail atarsanı size gönderirim

eğitim videoları gerçekten yararlı oluyor.daha fazla olsalar keşke

hocam yapmayın ne zaman aradınız da cevep vermedim.
saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri