s7-1200 Türkce Kaynak

Bende ertek68 nicli arkadaşa katılıyorum. siemens bu konuda çok duyarsız . kendilerini vazgeçilmez sanıyorlar.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
siemens in tavrı konusunda bir şey diyemem ama benim görgüğüm su eğer bu işi yapacaksan ingilizce bileceksin

haklısın wolflane kardeş,bu işi yapcaksan ingilizce şart,yarın siemens öğrenirken değil bu sefer başka biryerde karşısına çıkar insanın.Bu kez de bunun neden türkçe kaynağı yok serzenişinde bulunuruz.Siemens haklı mı kesinlikle değil.Adamlar vazgeçilmez mi evet vazgeçilmez gerçekten

tesbitlerinde son derece haklısın ben deltanın panel programını yaptım inanı deltacılar seferber oldu servis ağı deltanın mükemel simens bu konuda sınıfta kalmış

türkçe güzel bir kaynak var plc merkezinin s71200 türkçe kitabı var gercekten cok güzel.

Otomasyon sistemleri ile ilgili Türkçe Sesli Anlatımlı Video Eğitim ürünleri üretiyoruz.Ulaşmak için imzamda bulunan siteye ulaşabilirsiniz.

kesinlikle katılıyorum bende bunan bundan sonra ya mitsubishi ya schineder çalışacam adamlar yazılımları cüzi miktarlara veriyor
bunlar tia portala step 7 ye bilmem kaç bin euro istiyor ağızların açtılarmı en az bin rurodan açıyorlar zaten bin euro ödemezseniz açmıyorlar bi,le
bu nedenle unty pro ve gx devoleper edidim ufak ufak çalışmalara başladım

siemens dışında tüm markaların türkçe çevirileri mevcut. bence en az siemens kadar kaliteli vipa schineder omron kullanmak daha mantıklı

walla turkce kaynak yok desek yerıdır
war bır kac tane ama ınan detaylı degıl yınede sagolsunlar
ıstedıgın bısey varsa sor elımızden gelenı yapalım

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri