s 6550 elektrık supurgesi çekmıyor

ykarabasan

Üye
ustalar meraba elımde s6550 arçelıgın elektrık supurgesı var ,havayı elektrık fışının oldugu yerden vermektedır, hortum yrınden çok az hava vermektedir,degerlı ustaların tecrubelerıne ıhtıyacım var ...

mrb sorununa anladığım kadarıyla yardımcı olayım motor çalışıyor çekmiyorsa hortumunun tıkalı olup olmadığını bir kontrol et hortumu cıkarıp emiş varsa hortumdan yoksa kağıt torbanın olduğu bölümde filtreler var onların temiz olup olmadığına bak

hocam hortumda sorun yok , fıltreler temız , motor havayı arkadan atıyor, onden çekış yok,
motor arızasına benzıyor fakat enduvı , kollektorler saglam, bu tur arızayla karşılaşan ustaların yardımını belıyorum.

motor ter donme ihtimalı yok gibi kondansator dogru ise son flitre hava cıkısının oldugu filitre tıkanmıs olabilir havayı oradan atamıyor saga sola atıyor bos buldugu yerden cıkıyor bir bak derim

motor eger sökükse motorun emiş kısımındaki aleminyım kanatçıklara bir bakın onlar tıkanmış olabilir??

ustalar meraba elımde s6550 arçelıgın elektrık supurgesı var ,havayı elektrık fışının oldugu yerden vermektedır, hortum yrınden çok az hava vermektedir,degerlı ustaların tecrubelerıne ıhtıyacım var ...

filitresi tıkalı veya boru tıkalı olabilir

hocam cevaplar ıçın çok teşekkurler motor kanatçıkları asırı pıslık kapmış bu sebeble emış yapmıyor, sorun çozuldu

arkadaşlar lütfen yardım elektrik süpürgesi çekmiyor yukarıda yazılı olanların hepsini kontrol ettim torba temiz yırtık yok hortum tıkalı değil filtre temiz hatta motoru söktüm bir şey varmı die onda da yok çalışıyor ama emiş yapmıyor fakat eşim makinanın sesini farklı çıktığını söylüyor önceden daha güçlü çalışıyormuş fakat şimdi daha sessiz çalışıyormuş sorun ne olabilir teşekkürler

Biraz geç sölemiş olabilirim ama Motorda kömürler fazla ark yapıyorsa ya kömür bitmiştir yada motor yanmıştır.Farklı patırtılı bir ses çıkarsa ve motordan koku geliyorsa yanıktır. Markası ne?

Markası Philips kömürler bitse yada motor yansa hiç çalışmaması gerekmiyormu bu çalışıyor ama çekmiyor çekmiyor derken hiç çekmemezlik yapmıyo emiş gücü oldukça azaldı

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri