Sürücülü kompresör

Liseyi 18 yılda bitirdim üstelik torpille
lisede belki ilk beşe girerdim, her ailede kendini feda eden biri vardır, hasta babama, aileme, o dönem tıp fakültesinde okuyan abime para göndermek için, sadece çalıştım. ailem okuldan önce geldi, ne yapayım ben de buyum.

bu konu birazda tüketimle ilgili değil mi? tüketim olmadan üretim olmaz, oturursun makinanın başına yada iki tane sayaş takarsın giren hava çıkan hava hesaplarsın.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Peki tam beklediğim cevap değil. Soruyu şöyle düzelteyim: sürücülü kompresör hava ihtiyacına göre devreye girip çıkıyor, benim sürücülü kompresörüm günde 22 saat çalışıyor bu kompresör 22 saat v

Setlenen basınca ulaştiginda emiş klepesi kapanır hava üretmez bu esnada motor çalışabilir çünkü separatör yağını sogutuyordur. Bundan dolayı motor çalıştığı sürece kompresör hava basınçlandırma işlemini yapiyor diyemeyiz. Bunu söyleyen taş olur . Yani durum bu

Çünkü;

"Sualde bilgiden doğar cevap da"...der Mevlana hazretleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…