Sürücülü kompresör

Liseyi 18 yılda bitirdim üstelik torpille :)
lisede belki ilk beşe girerdim, her ailede kendini feda eden biri vardır, hasta babama, aileme, o dönem tıp fakültesinde okuyan abime para göndermek için, sadece çalıştım. ailem okuldan önce geldi, ne yapayım ben de buyum.

Peki tam beklediğim cevap değil. Soruyu şöyle düzelteyim: sürücülü kompresör hava ihtiyacına göre devreye girip çıkıyor, benim sürücülü kompresörüm günde 22 saat çalışıyor bu kompresör 22 saat boyunca hava üretimi mi yaptığı anlamına gelir?
bu konu birazda tüketimle ilgili değil mi? tüketim olmadan üretim olmaz, oturursun makinanın başına yada iki tane sayaş takarsın giren hava çıkan hava hesaplarsın.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Peki tam beklediğim cevap değil. Soruyu şöyle düzelteyim: sürücülü kompresör hava ihtiyacına göre devreye girip çıkıyor, benim sürücülü kompresörüm günde 22 saat çalışıyor bu kompresör 22 saat v

Peki tam beklediğim cevap değil. Soruyu şöyle düzelteyim: sürücülü kompresör hava ihtiyacına göre devreye girip çıkıyor, benim sürücülü kompresörüm günde 22 saat çalışıyor bu kompresör 22 saat v

Setlenen basınca ulaştiginda emiş klepesi kapanır hava üretmez bu esnada motor çalışabilir çünkü separatör yağını sogutuyordur. Bundan dolayı motor çalıştığı sürece kompresör hava basınçlandırma işlemini yapiyor diyemeyiz. Bunu söyleyen taş olur . Yani durum bu

by lent usta ben burada sorulamıyan sorular yüzünden LBA'dim bir kat daha büyüdü, şu soruları sıkmadan ne istediklerini tam olarak açıklayarak sorsalar, bilenler mutlaka cevaplar, benim gibi liseyi 8 senede bitirenleri arama motorlarıda arama yapıp o kunu hakkında bilgi sahibi yapmazlar. böyle sorulamayan sorular yüzünden bildiklerimi bile şaşırıyorum

Çünkü;

"Sualde bilgiden doğar cevap da"...der Mevlana hazretleri.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri