Sürücü ile motor çalıştırma

Mrh 0.37 kw micromaster sürücü ile 0.37 kw motoru nasıl çalıştırırım yardımcı olursanız çok sevinirim abiler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
micromaster devreye alma klavuzunu yada kullanma klavuzunu okumayı denedin mi? sorduğun öyle bir soru ki montajından parametre ayarlamasına kadar anlatacak vakti olan kimse çıkar mı bilemem. birde bilgi sahibi olan hiçkimsenin sihirli değneği yokki birkaç paragrafla da soruyu cevaplayamaz. sen en iyisi yazdığım dökümanı oku(türkçesi de var). sonra anlamadığın terimleri ifadeleri vs araştır anlamaya çalış. işin içinden çıkamadığında şu aşamadayım ne yapabilirim gibi bir soruyla burda olursan senin için daha faydalı olur. eğer ki ben onu okudum hiçbirşey anlamadım diyorsan bulunduğun bölgede otomasyoncu veya sürücüler hakkında tecrübesi olan birine durumu aktar. daha kolay yardımcı olur.

Abi akşam bağladım motoru sürücüye parametre ayarlarını da bi kısmını yaptım örneğin klemens 5 .numaraya artı verdim çalıştırdım ama şimdi yavaşlatma ve frenleme işlemini yapmaya çalışacağım tsk ederim

Merhaba cüneyttokar;
Yavaşlama ve frenleme işlemini ne ile yapacaksınız ,yavaşlama için potansiyometre mi kullanacaksınız,sabit düşük frekans mı kullanacaksınız,tam olarak ne yapmak istediğinizi paylaşırsanız,daha açıklayıcı olur

Kolay Gelsin

Eper amacın sadece öğrenmek ise Devreye alma klavuzunda ihtiyacına uygun terminal bağlantıları var. Motoru yüksüz gereksiz hızlara çıkarmadan işe başla bakalım. Bir ihtiyaca yönelik çalıştıracaksan mmtkaya1 dediği gibi detay vermelisin.

Arkadaşın dediğine katılmak ile beraber soru sorarken tam olarak ne istediğini açıklamam gerekiyor. Klemens bağlantılarını söylemen gerekiyor. Frenleme yapmaya çalışacağım dediğin olay nedir. Fren kıyıcı mı bağlı sürücüye yoksa duruşta frenleme mi yaptırmak istiyorsun. Micromaster hangi modeli sizde mevcuttur . Soru sorarken detay vermekten kaçınmayın. @mmtkaya1

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,943
Son üye
Ali4129

Yeni konular

Geri